Yemeksepeti Influencer Marketing! Yemeksepeti’yle gerçekleştirdiğimiz influencer marketing kampanyası kapsamında native olarak sosyal medya kullanıcıları ile ilerledik. Yaptığımız araştırmaların ardından Twitter ve Instagram’da keşfettiğimiz isimler hesaplarından çeşitli paylaşımlar gerçekleştirdi. Bu isimler Yemeksepeti’nin avantajlarından bahseden paylaşımlar yaptı. Hem oyun dünyasında karşılaştıkları keyifli anları markanın sağladığı faydayla birleştirdiler hem de günlük hayatlarında Yemeksepeti’nin birçok genç için oynadığı kurtarıcı rolü çevreleriyle ve takipçileriyle paylaştılar.

Yemeksepeti Influencer Marketing İstatistikleri

Instagram tarafında çalıştığımız 11 kişi sayesinde 34.496 gösterim ve 18.713 erişim elde ettik. Twitter tarafındaki kullanıcılardan elde ettiğimiz gösterim sayısı ise 192.602 iken etkileşim sayısı 29.160 oldu.

Yemeksepeti Hakkında!

Türkiye’nin önde gelen çevrim içi yemek siparişi sitesi Yemeksepeti, 20 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip.

2001 yılında kurulan sitesiyle hayata geçen proje 20 yılı aşkın süredir hayatımızda. Yıllar ilerledikçe kendisini sürekli geliştiren Yemeksepeti, içerisinde farklı yemek kültürlerinden binlerce restoran bulunduruyor. Kullanıcılarının her türden yemeğe kolayca erişmesini sağlayan Yemeksepeti, çeşit çeşit kampanyalarıyla da onları desteklemeye devam ediyor.

 

Yemeksepeti Influencer Marketing!

Tags: influencer marketing / yemeksepeti