SteelSeries PR Eylül 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Eylül ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 66 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in maksimum performans sağlayan ekipmanlarından bahsettik. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in sınırlı üretim olan Ghost koleksiyonunu tanıttık.

SteelSeries Eylül 2021 PR

Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Oyunseverler İçin Maksimum Performans Sağlayan 5 Ekipman
  • Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Eylül Ayı PR Bültenleri Özeti

Oyunseverler İçin Maksimum Performans Sağlayan 5 Ekipman

Oyun tutkunları, ekipman seçerken oyun performansını artıracak ürünlere yöneliyor. Oyunu daha iyi kılmanın temel yolu ekipmandan geçiyor. Ekranın başında geçen zamanı değerli kılmak için SteelSeries, oyun performansını maksimum seviyeye çıkaran 5 ekipmanı açıkladı.

Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Dünyanın lider oyun  ve espor çevre birimleri üreticilerinden SteelSeries, bugün ödüllü Aerox 3 Wireless mouse ve Apex 7  TenKeyLess  (TKL) klavyenin yer aldığı sınırlı sayıda üretilen Ghost koleksiyonunu tanıttı.

SteelSeries PR Eylül 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Eylül ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 66 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in maksimum performans sağlayan ekipmanlarından bahsettik. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in sınırlı üretim olan Ghost

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / espor ajansı / game agency / game agency in turkey / game influencer / game influencer marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / SteelSeries