SenpAI Aralık 2019 Banner Setleri! Gaming in Turkey olarak global pazarlama aktivitelerini yürüttüğümüz SenpAI League of Legends AI Video Koçluk sistemi için hedef oyunculara ulaşmak için banner setler hazırladık.
 
SenpAI’nin global Google ve Facebook/Instagram reklamları için hazırladığımız görselleri hazırlarken League of Legends oyuncularının ihtiyaçlarını ve ilgilerini ön planda tuttuk. Bannerlarda League of Legends evreninin sevilen şampiyon ve şampiyon kostümlerini kullanarak kullanıcılara SenpAI’nin sunduğu özelliklerden kısaca bahsettik.
 
SenpAI Türk mühendisler tarafından dünya çapında başarılı olmak amacıyla geliştirilen bir Yapay Zeka tabanlı espor platformudur. SenpAI, rekabetçi oyunlarda espor deneyimini artırmayı ve oyuncuların kendilerini geliştirmesini amaçlamaktadır. Oyuncular oynadıkları her oyunun ardından eksik oldukları konuları, yaptıkları yanlışları ve gelişebildikleri alanları yazılı ve videolu olarak SenpAI platformunda bulabilmektedir. SenpAI, milyonlarca profesyonel espor oyuncusunun en güncel maçlarını yapay zeka ile analiz ederek her bir kullanıcıya özelleştirilmiş önerilerde bulunmaktadır.
 
SenpAI Aralık 2019 Banner Setleri! Son teknoloji yapay zeka yöntemlerini kullanarak oluşturduğu profesyonel espor oyuncularının video içerikleri ile tüm kullanıcılarına özelleştirilmiş video rehberleri sunmaktadır. Bu sayede oyuncular ihtiyaç duydukları alanlarda kendilerini nasıl geliştirebileceklerini videolar ile rahatlıkla izleyerek öğrenebilmektedirler. Şu anda League of Legends oyununda aktif olan SenpAI platformu çok yakında diğer espor oyunlarını da kapsayacaktır. Oyununu geliştirmek, rekabetçi espor arenasında yer almak, ve kendini geliştirmek isteyen her League of Legends oyuncusu SenpAI’deki kişisel koçluk hizmetine www.senpai.gg/lol/tr  adresinden ulaşabilir.

SenpAI Aralık 2019 Banner Setleri

Tags: banner design / gamer banner design / SenpAI