Matrak Eylül PR 2021! Oynadıkça kazan modelini benimseyen ve bir oyun platformu olan Matrak ile iş birliğimiz kapsamında bir PR çalışması gerçekleştirdik. Gaming in Turkey Oyun ve Espor ajansı olarak hazırladığımız bültenimizde Matrak bünyesinde ki oyun stüdyolarından, NFT’lerden, blokzincirlerden ve bu NFT’leri oyun dünyasında kullanarak gelir elde edilebileceğinden bahsettik.

Eylül 2021 için hazırladığımız bülten Türkiye’nin yüksek kullanıcılara ulaşan web sitelerine servis edildi. Servis edilen çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 48 farklı yerinde yayınlandı.

 

Matrak Eylül Pr 2021

Eylül ayında yayınladığımız PR bülteninin başlığı şu şekilde:

  • Matrak NFT Games 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti

 

Eylül 2021 Pr İçerik Özeti

Matrak NFT Games 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti

Matrak NFT Games yerli bir girişim olarak Türkiye’den doğup, dünyada ses getirmeyi hedefliyor. Matrak Games “Oynadıkça-Kazan” iş modelini benimseyerek insanlara oyunlar vasıtasıyla para kazandırmayı ve kripto dünyasını eğlenirken öğretmeyi hedefliyor.

Matrak Eylül PR 2021

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / digital marketing / esports agency / game agency / game agency in turkey / game influencer / game influencer marketing / game magazine websites / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation in turkey / Matrak