MIA Online Türkçe Şarkı Projesi

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak sevilen ve takip edilen MMORPG oyunu MIA Online ile bir çalışmaya daha imza attık. Türkiye’deki oyun dünyasına girmeye hazırlanan MIA Online için ülkemizdeki oyunculara özel bir şarkı çalışması gerçekleştirdik. Ülkemizde mobil oyun olarak yayınlanacak MIA Online tamamen oyunculara hitap eden bir hikâyeye sahip. Türkçe şarkı çalışması esnasında tamamen hikâyeye uygun olarak şarkıya kendi ekibimizle sözler yazıldı. Bu sözleri yazarken odak noktamız oyunculara hem oyunu anlatıp hem de onları oyun için heveslendirmesiydi. Bu şarkı ile Türk oyuncularına sunmak istediğimiz oyunumuz MIA Online’nın oyun severlerin buluşması için büyük bir adım oldu. Türkiye oyun sektöründe iletişimini sürdüren ve birlikte çalıştığımız MIA Online ekibi Türk bir sanatçı ile %100 Türkçe sözlerle birlikte oyunun şarkısını hazırlamak istedi.

MIA Online şarkısının sözlerini, oyunun ruhunu yaşatabilmesi için hikayesine uygun olarak yazdık. Müziği ve sözleriyle uyum içinde olan şarkının üzerinde tamamen oyun severlere hitap edecek şekilde çalıştık. Seslendirmesini Gözde Öney’in yaptığı şarkının çekimleri 24 saat sürdü. Bununla birlikte video çalışmamızın montajı 15 ve klip çalışmamız ise 1 gün sürdü. Bu güzel çalışmamızın sonucunda ortaya çok güzel bir şarkı çıkardık.

MIA Online Türkçe Şarkı Projesi! Ekibimiz tarafından büyük çalışmalar sonucu ortaya çıkan MIA Online oyunumuzun Türkiye’ye özel seslendirilmiş ve yazılmış şarkısını dinlemeyen kalmasın!

MIA Online Türkçe Şarkı Projesi

Tags: game songs / Gözde Öney / mia online / mia online türkiye / mmorpg / mmorpg games / mobile game / mobile game marketing / mobile game marketing in turkey / mobile games marketing / mobile games song