Ağustos 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 8 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 110 farklı yerinde yayınlandı.

Black Desert Ağustos 2020 PR

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!
  • Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!
  • Black Desert Türkiye&MENA’da Yenilenen Av Sahasını Keşfedin ve Kalıcı Erişim Elde Edin
  • Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı
  • Yeni Dünya Bossu Öfkeli Muskan Black Desert Mobile’a Geldi
  • Global Gizli Görevler Şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da!
  • Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Rakip Sistemi Eklendi
  • Hashashin Sınıfı 2 Eylül’de Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor!

Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!

Black Desert evreninde Yaz Sezonu çeşitli içerik ve ödül dolu görevlerle devam ediyor. Maceracılar yazın tadını çıkarırken aynı zamanda karakterlerini geliştiriyorlar. Dolu dolu yaz eğlencesi Terrmian Su Parkı ile devam ediyor!

Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!

Pearl Abyss bugün yeni etkinlik olan Battle Paso’nun Shadow Arena’da yerini aldığını açıkladı. Yalnızca sınırlı bir süre için oyuna dahil olacak bu yeni sistem ve ödülleri, oyuncuları daha mücadele dolu savaşlara katılmaya teşvik edecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da Yenilenen Av Sahasını Keşfedin ve Kalıcı Erişim Elde Edin

Pearly Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da “Padix Adası” Av Sahasının yenilendiğini ve Maceracıların Black Desert’ı ücretsiz bir şekilde oynayabilecekleri bir etkinlik eklediklerini duyurdu. Maceracılar, Black Desert dünyasını sonsuza dek keşfederken, daha fazla güç kazanmak için bu fırsatı değerlendirebilirler.

Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı

Pearl Abyss bugün aksiyon dolu PvP oyunu olan Shadow Arena’nın yepyeni kahramanı olan Igrid’i tanıttı. Bu ölümcül karakter savaş alanına girecek ve acımasız dövüş becerilerini kullanarak düşmanlara karşı savaşacak.

Yeni Dünya Bossu Öfkeli Muskan Black Desert Mobile’a Geldi

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a yeni Dünya Bossu Öfkeli Muskan’ın geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu öfkeli canavarı alt etmek ve büyük ödüller kazanmak için kendilerine meydan okuyabilecekler.

Global Gizli Görevler Şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da!

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye MENA’da uzun süredir beklenen Gizli Görevlere Meydan Oku görev serisinin geri döndüğünü duyurdu. Maceracılar, bu hafta oyunda yer alan diğer etkinliklere katılırken saklı gizemleri ortaya çıkararak ödüller kazanabilecekler.

Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Rakip Sistemi Eklendi

Pearl Abyss bugün, aksiyon dolu PvP Shadow Arena’da yeni Rakip Sistemi’ni tanıttığını duyurdu. Oyuncular artık kendi derecelerinde olan rakiplerine karşı savaşarak Sıralama Puanı kazanabilecekler.

Hashashin Sınıfı 2 Eylül’de Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor!

Pearl Abyss, heyecanla beklenen yeni sınıf Hashashin’in 2 Eylül tarihinde Black Desert Türkiye&MENA’da yer alacağını açıkladı. Maceracılar artık gizemli sınıfı önceden oluşturabilecek ve resmi olarak çıkışını beklerken büyük ödüller kazanabilecekler.

 

Ağustos 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 8 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 110 farklı yerinde yayınlandı. Black Desert Ağustos 2020 PR Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu

Tags: black desert / black desert turkey marketing / digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / pr