INFLUENCER MARKETING HULYA ASLAN & MODGREY

Modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanların markası MODGREY için yapılan Influencer Marketing çalışması. Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey! Çalışma için öncelikli olarak özellikle muhafazakar modanın öncülerinden olan ve dijital dünyada yaptığı paylaşımlar ve tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Hülya Aslan ile anlaşıldı. Amaç Hülya Aslan’ın hem 500.000’nin üzerindeki takipçilerine MODGREY’i doğal bir yol ile tanıtması hem de MODGREY sayfalarına kalıcı ve alışveriş yapacak trafik çekmekti.

INFLUENCER MARKETING HULYA ASLAN

Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey! Sade bir post atıp üzerinden ilerlemek yerine, öncelikli olarak Hülya Aslan MODGREY’in Acıbadem mağazasına davet edildi. Hülya Aslan’ın kendi seçimleri ile MODGREY ürünlerinden 3 adet farklı kombin yapıldı, hem resimler çekildi hem de kısa bir video hazırlandı.

Hazırlanan video Hülya Aslan’ın Instagram sayfasından kendisi tarafından paylaşılırken, yapılan etkinlik eş zamanlı olarak MODGREY sayfasından resim ve etkinlik açıklaması olarak paylaşıldı. İstenen çok basitti; Hülya Aslan’ın takipçilerine video ile gösterdiği 3 kombinden birini kendine birini de arkadaşına kazanması için takipçilerin yapması gereken arkadaşını da tagleyerek cevap yazması ve MODGREY sayfasından etkinliğe katılmasıydı.

Influencer Marketing Hülya Aslan & Modgrey Etkinliği! Yaklaşık 1 hafta süren etkinlik sonunda; Hülya Aslan’ın kendi Instagram sayfasında yayınladığı video 84.000 görüntülenme aldı. MODGREY sayfasında paylaşılan etkinlik resmine ise 5.000’den fazla kişi yorum bırakarak etkinliğe katıldı. Kısa sürede yakalanan bu olağanüstü rakamlar sayesinde hem MODGREY kaliteli trafik kazandı hem de online ve offline satışlarını katladı.

MODGREY HAKKINDA

Modgrey, modern, şık ve elegant giyim tarzını benimseyen bayanları, benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.

Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası’nı İstanbul’da açmıştır.

Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıradışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul’un güzide semtlerinden Acıbadem ve Bağdat Caddesi’nde açtığı mağazalarında birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de modaseverlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.

INFLUENCER MARKETING HULYA ASLAN & MODGREY

Tags: influencer marketing / moda / moda influencer / modgrey / tipeffect / woman fashion