SteelSeries Ekim 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Steelseries için Ekim ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 23 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Steelseries Ekim 2019 PR çalışması kapsamında yayınladığımız PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • SteelSeries Yeni Ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı

SteelSeries yeni ürünü ‘Sensei Ten’i Tanıttı! Ergonomik yapısı ve 60 milyon tıklama ömrüyle her kesimden kullanıcının yoğun ilgi gösterdiği SteelSeries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu. TrueMove Pro sensörü sayesinde esporcuların vazgeçilmezi olmaya aday bu mouse, dikkatleri üzerine çekti. Sensei Ten, orijinal Sensei’nin ikonik ve yaygın biçimde taklit edilmiş bir biçimine sahip olmasıyla birlikte yepyeni bir TrueMove Pro sensörüne sahip.

Espor dünyasında oldukça yaygın olarak kullanan ve oyuncuların sıkça tercih ettiği bir mouse olan orijinal Sensei, yeni versiyonu ile herkesin ilgisini çekti. Japonca “cennet” kelimesinden türetilen Sensei Ten, orijinal Sensei’den kalan mirası korudu ve ikonik görünüşünü sürdürdü. Ancak içeride durum oldukça farklı ve oldukça büyük geliştirmeler yapıldı.

Mouse Çevre Birimlerinin Ürün Müdürü Brian Luu, “Orijinal Sensei, PC oyun tarihinin en sevilen faresi ve biz de bu orijinal şekli ve oyuncuları iyi hissetmek için mühendislik uzmanlığımızı adadık. Ekibimiz Sensei tasarımına sadık kalırken, modern sporcuların taleplerine yönelik performansını yükselterek harika bir iş çıkardı” diyerek ürünle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılar için her türlü kavrama stilinde rahat ve doğal bir his sunuyor. Sekiz düğmeli evrensel şekli, oyuncuların tutuş stillerini gerektiği gibi hızla değiştirmelerini sağlıyor. Sensei Ten’de ayrıca beş adet dahili bellek bulunuyor. Böylece oyuncular ayarlarını rahatça kaydedebilirken; dayanıklı polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahtarı oldukça uzun bir mouse ömrü sunuyor.

Steelseries Ekim 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries