World of Warships Ocak 2020 Dijital Pazarlama Kampanyaları! World of Warships Türkiye! World of Warships Türkiye’de yeniden yükselişe geçti ve oyuncular gemilerini yönetmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Wargaming dünyaca ünlü bir oyun firması ve tüm oyunları büyük başarılar elde etti. World of Warships oyunu da bunlardan biri. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak, 2019 yılının son çeyreğinden bu yana Türkiye pazarı için Wargaming ile birlikte çalışıyoruz. Özellikle odaklandığımız oyun ise World of Warships. 2020 yılının Ocak ayında da pazarlama tarafını oldukça yoğun geçirdik. Dijital pazarlama tarafında kullandığımız kanallar şu şekildeydi;

World of Warships Ocak 2020 Dijital Pazarlama Kampanyaları!

Website Branding

Website giydirme tarafını Aralık ve Ocak ayında yoğun şekilde kullandık. Aralık ayında başlattığımız branding çalışmaları verimlerinden dolayı Ocak ayında da devam etti.

Affiliate Kampanyaları

Affiliate tarafında da yine üyelik modeli ile ilerledik. Üyelik başına çalıştığımız partnerlerimizle yayıncılara göre optimizasyon yaparak kaliteyi yükseltmeye devam ettik.

Bu kampanyalar ile World of Warshipse yeni oyuncular kazandırmanın yanı sıra ayrıca oyunu bırakmış veya oyuna ara vermiş oyuncuları da oyuna tekrar kazandırdık.

World of Warships Hakkında

World of Warships, Wargaming şirketi tarafından 17 Eylül 2015’te yayınlanan deniz savaşı temalı multiplayer online oyundur. Oyunun özellikleri, aynı şirket tarafından geliştirilen World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarına benzemektedir. Oynaması ücretsizdir.

World of Warships Ocak 2020 Dijital Pazarlama Kampanyaları

Tags: digital game marketing / Wargaming / World of Warships