SenpAI Haziran Temmuz Ağustos 2019 Sosyal Medya Yönetimi! SenpAI, FalconAI tarafından geliştirilmiş, espor ekosistemine hizmet veren bir yapay zeka platformudur. SenpAI, rekabetçi oyunlarda, oyun deneyimini geliştirir ve oyunculara yapay zeka ile geliştirilmiş özel koçluk sağlamakta. Haziran ayından bugüne birlikte çalıştığımız SenpAI, şuan için League of Legends oyunu ile ilgili kullanıcılara hizmet vermekte.

Bulunduğu pazarda yer alan tüm rakiplerin pazarlama, sosyal medya vb. faaliyetlerini inceledikten sonra oluşturduğumuz stratejilerle çalışmaya başladığımız SenpAI’de, Haziran Temmuz ve Ağustos aylarında oluşturduğumuz içerik planları doğrultusunda, kullanıcılarla iletişime girmeye başladık.

SenpAI sisteminin kullanıcılara tanıtılması, League of Legends oyuncularının ilgisini ve dikkatini çekebilmek adına içerikler, giveawayler ve daha birçok içerik ile birlikte markanın sosyal medya üzerindeki gelişimine son sürat sürdürmesini sağladık.

SenpAI Haziran Temmuz Ağustos 2019 Sosyal Medya Yönetimi! League of Legends’a gelecek olan yeni güncellemeler ile ilgili içerikler, tier listler, şampiyonların istatistikleri, SenpAI sisteminin yapay zekası ile kullanıcıların ne şekilde kendilerini geliştirebileceklerini anlatmaya çalıştık.

Sosyal medya sayfalarında oluşturduğumuz etkileşim yaratan içeriklerle marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaları için çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve SenpAI’yi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

SenpAI Haziran Temmuz Ağustos 2019 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game social media / game social media agency / SenpAI / social media agency / social media management