Vodafone Freezone Sanalika; Vodafone Freezone ve Sanalik için hazırladığımız oyun içi entegrasyon tanıtım videosu.

VODAFONE FREEZONE SANALIKA

Vodafone Freezone Sanalika; Müzik her dönem gençlerin kendini ifade etme aracı oldu ve dünya üzerinde özgürlüğü simgeledi. Vodafone Freezone, müziği sahiplenme misyonu ile 6 yıldır Liseler Arası Müzik Yarışması’nın sponsorluğunu üstleniyor. Bu sene 19. su düzenlenen LMY’yi sponsorluğun ötesine taşımayı ve Türkiye’nin en yüksek erişime sahip online müzik etkinliği haline getirmeyi hedefledik.

81 ilden başvuru 446 okulun katılım ile gerçekeşen 19. LMY Finalinde hedef izlenmeye ulaşmak için sanalika ile işbirliğine gittik. Türkiyede aylık 1M gence ulaşan browser tabanlı sanal dünya oyunu Sanalika da ilk kez canlı yayın entegrasyonu gerçekleştirdik.Entegrasyon ile Sanalika içine kurulan LMY sahnesinde etkinlik eş zamanlı olarak 10 saat süre ile verildi. Oyuncular etkinlik

Caddesinde yer alan finale oyun içi duyurular ve sosyal medya postları ile davet edildi. Gerçek zamanlı etkinliğin oyun içine taşınması ile gençlerin sanal dünya deneyimi maksimize edildi.

Online olan 52bin kullanıcıdan 38 bini anlık olarak LMY finallerini izledi. Toplamda 80 bin kez etkinlik alanı ziyaret edildi. Oyuncular LMY hakkında konuşurken 240 bin konuşma baloncuğu yarattılar. Bu o günkü konuşmaların %35’ine denk geldi.

LMY online’da 5.1 milyon izlenme ile Türkiye’nin en yüksek izlenme rakamına sahip dijital canlı yayını oldu. Vodafone Freezone ile seviyorsan çık söyle!

Sanalika:
Sanalika, kullanıcıların kendilerini çizgi karakterlerle ifade edebildikleri, arkadaşlarıyla oyun oynayabildikleri, sohbet edebildikleri, renkli mekanlardan oluşan, şehir görünümünde bir oyundur.
10 milyondan fazla üye ve 10 bin aktif kullanıcıya sahip olan Sanalika, büyük bir sanal dünyadır. Günden güne gelişen bu eğlenceli dünyada, kişiye özel karakterler, cadde, park, bina ve odalar ile; satranç, dart, pong vb. birçok oyun, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Sanalika’da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (sergi salonu, festival alanı, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanıdır. Bu özellikleriyle benzerlerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal hayat deneyimi sunmaktadır

Binlerce yeni arkadaşla tanışmaya, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli çoklu sanal oyunlar oynamaya, bambaşka bir sanal dünyayı, Sanalika’yı keşfetmeye hazır mısınız?

 

VODAFONE FREEZONE SANALİKA

Tags: sanalika / T.I.P-Effect / tipeffect / video / vodafone / vodafone freezone