IGG Oyun PR Ekim 2018

İletişim ve pazarlama endüstrisinde 10 yılı aşkın tecrübeyle, iyi bir PR’ı nelerin en iyi hale getirdiğini biliyoruz. En önemlisi, en etkili PR veya dijital PR için, PR ve sosyal medya stratejinizden neler beklediğiniz oldukça önemlidir. Ve PR, pazarlama ve medya planlarının sadece bir parçası. Tek başına, ürününüz ve pazarlama planınız hazır değil ise, PR kampanyalarını başlatmayı asla önermiyoruz. IGG için Ekim 2018’de, çevrimiçi ve çevrimdışı alanlarda bir PR stratejisi oluşturarak oyun sektörünün 2018’deki en önemli haberlerinden birine odaklandık; IGG ofisleri Türkiye’ye geliyor.

En Büyük Mobil Oyun Şirketlerinden IGG Türkiye’de Ofis Açıyor!
 Merkezi Singapur’da bulunan ve dünyanın en büyük mobil oyun şirketlerinden olan IGG, 16’ıncı ofisini Türkiye’de açacak. Lords Mobile dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm oyunlarının yönetimini İstanbul merkez ofisinden gerçekleştirmeyi planlayan şirket,  toplam 100 kişiye istihdam sağlayacak.

Dünyanın köklü oyun firmalarından ve oyun listelerinde uzun süre ilk 10’da yer alan Lords Mobile’ın yapımcısı IGG (I Got Games), 16’ncı ofisini Türkiye’de açmaya hazırlanıyor.  Geçen yıl Aralık ayında Dubai’de ofis açan firma, Türkiye’deki operasyonel faaliyeterini Aralık ayından itibaren hayata geçirecek. Lords Mobile’ın yanı sıra 2019 yılı içinde 2 yeni mobil oyunu da Türkiye’de Türkçe sunmak oyun firmasının ana hedefleri arasında yer alıyor.

İstanbul ofisinde 100 kişi çalışacak

IGG ilk aşamada Türkiye’deki ofisinde toplam 100 kişilik bir ekip kurmayı planlıyor. Grafik tasarım ve yazılım alanları başta olmak üzere işe alım sürecine başlayan IGG, Türk oyun sektörüne de hareket getirecek.

IGG Oyun PR Ekim 2018!

15 farklı dilde hizmet sağlıyor

Ana merkezi Singapur’da bulunan IGG, 2016 yılında kuruldu.  Amerika, Çin, Kanada, Japonya, Kore, Tayland ve Filipinler’de de ofisi bulunan şirket, dünyanın birçok bölgesine ihtiyaçlarına göre lokal hizmet ve içerik sunuyor. 15 farklı dilde hizmet veren IGG’nin oyunları arasında Castle Cash, Clash of Lords 2, Clash of Deserts, Battle Mobile gibi oyunseverlerin tutkunu olduğu oyunlar yer alıyor.

En Büyük Mobil Oyun Şirketlerinden IGG Türkiye’de Ofis Açıyor!

IGG Hong Kong borsasında işlem görmeye başladı

200’den fazla ülkeye oyunları ile hizmet veren IGG, 18 Ekim 2013 yılından beri Hong Kong borsasında işlem görüyor. IGG ayrıca Wegames ve Pocketlive isimli yayın platformlarının da sahibi.

IGG Oyun PR Ekim 2018

Tags: game agency / igg / lords mobile / pr