Royal Youth SenpAI Sponsorluğu! Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak ülkemizin en iyi espor takımlarından biri olan ve 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde şampiyon olarak ülkemizi Worlds 2019’da temsil etmeye hak kazanan Royal Youth ile global pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz dünyanın ilk yapay zeka tabanlı League of Legends koçluk sistemini SenpAI’yi partnerlik ile bir araya getirdik.
 
Partnerlik kapsamında SenpAI, Worlds 2019’a katılan Royal Youth’a rakip analizleri ve oyuncu analizleri ile destek olurken, SenpAI’nin de Worlds 2019 maçları boyunca Royal Youth formasında logo yerleşimini gerçekleştirdik.
 
Royal Youth Hakkında
 
Royal Youth, Royal Bandits ve Youth Crew takımlarının birleşmesiyle kurulan espor takımıdır. 2017 Yükselme Ligi’nden başlayan takım Kaze, frox, Obvious, styllEE, Marex, React, ESTHEEM, mypleasure3 ve Farfetch’li kadroyla galibiyet alamadan ligi tamamladı. Buna rağmen ligde hak satın alarak, 2. sezonunda direkt Şampiyonluk Ligi’ne yükseldiler. Broken Blade, Malrang, Cepted, Holyphoenix ve Dumbledoge transferlerini yapan Royal Bandits ligin normal sezonunu 2. sırada tamamladı. Play-offlarda yarı finalde Youth Crew’u 3-0 yenmelerine rağmen finalde SuperMassive’e 3-1 kaybederek kış mevsimini 2. bitirdiler. Yaz mevsiminde Malrang, Cepted ve Holyphoenix’le yollarını ayıran Royal Bandits, Closer, Abbedagge ve Freeze’i transfer etti. Bu sefer ligin normal sezonunu 1. sırada bitirdiler. Play-offlarda Dark Passage’ı 3-0 mağlup eden takım, finalde SuperMassive’e 3-1 yenilerek yaz mevsimini de 2. sırada tamamladı. 2019’a girmeden önce Youth Holding ile anlaşan takım ismini Royal Youth yaptı. Team SoloMid’e giden Broken Blade yerine Armut, Schalke’ye transfer olan Abbedagge yerine GBM’i, Spylce’a giden Freeze yerine Pilot’u kadrosuna kattı.
 
FalconAI – SenpAI Hakkında
 
FalconAI, yapay zeka teknolojisini geliştirerek bilgiyi demokratikleştirmek için insan yetkinliğini erişilebilir ve yeniden şekillendirilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. FalconAI ekibi, Boston ve İstanbul’da bulunan en iyi AI araştırmacıları ve mühendislerinden oluşmaktadır.
 

Royal Youth SenpAI Sponsorluğu

Tags: brand partnership / esports agency / gaming in turkey / Royal Youth / SenpAI