Black Desert Kasım 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlara katılan yeni temalara, yapılacak etkinlik haberlerine ve oyundaki son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Kasım 2021’de toplam 4 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 58 farklı yerde yayınlandı.

Kasım 2021 PR Bültenleri

  • Konak İçeriği “Mavi Yeleli Aslan’ın Köşkü” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi
  • Black Desert Mobile’da Erişime Açılan Sage Sınıfıyla Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın
  • Factorial Games Sıra Tabanlı Koleksiyon RPG Super String’i Global Olarak Piyasaya Sürdü
  • Pearl Abyss, G-Star Oyun Konferansı’nda Yeni Nesil Oyun Motoru ve Yeni Oyunlarının Geliştirme Görüntülerini Paylaştı!

Black Desert Kasım 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

 Konak İçeriği “Mavi Yeleli Aslan’ın Köşkü” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi

Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, uzun zamandır beklenen konak içeriği Mavi Yeleli Aslan’ın Köşkü’nün Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık konutlarını ve bahçelerini kendi zevklerine göre dekore edebilecekler.

Black Desert Mobile’da Erişime Açılan Sage Sınıfıyla Zaman ve Mekânı Kontrolünüz Altına Alın

Pearl Abyss bugün, heyecan verici yeni Sage sınıfının Black Desert Mobile’da kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu hafta Maceracılar, 25 oyuncunun beşerli gruplar halinde ödüller kazanmak için yarıştığı yeni oyun içeriği Atumach Skirmish’i dört gözle bekleyebilirler.

Factorial Games Sıra Tabanlı Koleksiyon RPG Super String’i Global Olarak Piyasaya Sürdü

Pearl Abyss’in bir yan kuruluşu olan Factorial Games, bugün   webtoon şirketi YLAB ile birlikte geliştirilen yeni mobil oyun Super String’in global sürümünü piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Pearl Abyss, G-Star Oyun Konferansı’nda Yeni Nesil Oyun Motoru ve Yeni Oyunlarının Geliştirme Görüntülerini Paylaştı!

Pearl Abyss, 19 Aralık tarihinde gerçekleşen G-Star Oyun Konferansı’na katılarak, doğrudan geliştirdiği yeni nesil oyun motorunu tanıttı ve “Crimson Desert”, “Plan 8” gibi yeni oyunlarının geliştirilme aşamalarından görüntüler paylaştı.

Black Desert PR Kasım 2021!

Tags: black desert / black desert mobile / black desert mobile pr / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / mmorpg / mmorpg pr / mobile game / Shadow Arena