Black Desert Eylül 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Eylül ayında 3 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 34 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Yayınladığımız Black Desert Eylül 2019 PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye ve MENA Sizi Maceraya Çağırıyor
  • Black Desert Türkiye ve MENA Arsha Arenası Şampiyonası Kayıtları Başladı
  • Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor

Serüvenleri hakkında en iyi bilgiyi almak, Black Desert Türkiye ve MENA’nın sunduğu tüm yenilik ve güncellemelerden anında haberdar olmak isteyen maceracılar için resmi internet sitesi yenilendi. Haberlere, güncellemelere ve devam eden etkinliklere kolay erişim için tasarlanmış daha sade arayüzü ile tüm maceracılar, ihtiyaç duydukları tüm ayrıntılara tr.playblackdesert.com adresinden ulaşabiliyor.

Black Desert Supporter sayesinde bilgelikleriyle yeni ve emektar oyunculara tavsiyeler verecek destekçiler topluluğu, Black Desert dünyasının gelişmesi için yeni üyeler buldu. 100 kişilik bu grubun bir parçası olmak üzere seçilenler her ay nadir oyun öğeleri elde edececek.

Arsha Arenası Şampiyonası etkinliği kapsamında 13 Eylül tarihinden 23 Eylül’e kadar süren kayıt sürecinin ardından maceracılar, nam salmak ve büyük ödülü kazanmak adına amansız bir mücadeleye tutuştular.

Yeni etkinlikle beraber maceracılar, Krodalgo’nun güçlerini çağırabildiler. Bu sayede atları için Deniz, Rüzgar ve Toprak güçlerini ortaya çıkarabildiler. Spirit of the Land ve deniz setleri ile maceracılar atlarını yepyeni donanım, eyer, üzengi ve nal ile yeni bir görünüme kavuşturabilecek. Dört nala sürmenin yanı sıra, artık Mavi Derecesi Geranoa Eşyaları içeren Krodalgo’nun yeni hediyeleri Life Skills Mastery System güncellemesinin ikinci kısmı. Bu eşyalar, farklı şehirlerde çeşitli satıcılardan satın alınabilir hale geldi.

İki hafta boyunca Laila’ın Yaprakları; avlanma, toplama ve balıkçılık ile her yerde bolca bulunabilir oldu. Ödüllü günlük mücadeleler ile elde edilebilen Tatlı Bal Şarabı yapraklarından iki tane bulan maceracılar bir Peri Yoldaş sahibi oldu. Perilerin yanı sıra Kara Ruh, bu süre zarfında özel olarak uyarlanmış eğitim programları sundu ve Kara Ruh Eğitimi sırasında maceracılar, otomatik olarak yüzde 50 bonus EXP artışı elde etti.

Av Mevsimi’nin başlangıcını kutlayan Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’da bir hafta boyunca 5 heyecan verici etkinlikte sınırlı bir süre boyunca bol bol ödül kazanabildi. Ayrıca hot time etkinlikte maceracılar eşi görülmemiş bonuslar kazandılar. Hafta sonları etkin hale gelen bu bonuslar beceri EXP’i için %300’e ve beceri EXP’i için %30’a varan artış sağlamakla beraber hem yeni katılan hem de dönüş yapan maceracıların Black Desert evrenini keşfederken destekçisi oldu. Hafta içi de EXP artışından oyuncular yararlanabildi.

Black Desert Eylül 2019 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games