Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor.

Razer Gold, dünya çapındaki oyuncular için birleşik sanal kredidir. Paranızın karşılığını daha fazla almak için oyun ve oyun içi içerik satın almak için Razer Gold’u kullanın – Razer Silver ile ödüllendirme ve özel oyun fırsatları dâhil.

Ne Alırsan Al, Razer Gold ile Öde

34.000’den fazla oyun ve eğlence içeriğinde Razer Gold kullanarak bir satın alma işlemi yapmanızı sağlar. Razer Gold hesabınızı çevrim içi olarak veya dünyadaki 5 milyon kanal temas noktasının herhangi birinden yükleyerek başlayın. Razer Gold’daki her harcama siz oyuncular için tek sadakat ödül programı olan Razer Silver kazandırır.

Yeterince Razer Silver topladığınızda, Razer ekipmanlarından, Steam oyunları da dahil dijital ödüllere ve çeşitli markalardan özel indirim kuponlarına kadar bir dizi harika ödüle sahip olabilirsiniz. Özel Razer Silver harcadıkça kazanın.

Razer Gold Tanıtım Videosu Türkçe Seslendirme

Gaming in Turkey olarak, Razer Gold’un Türkiye’de yayınladığı tanıtım filmini Türkçe seslendirdik. Razer Global tarafından gönderilen videoyu yerelleştirerek Türk oyuncular için uygun hale getirdik. Razer Gold’un profiline uygun sesi seçmek için çeşitli çalışmalar yaptık.  Bu sayede çeşitli oyunlar ve platformlar için e-pin satışı gerçekleştiren Razer Gold’un, Razer Silver sistemini de aktif hale getirerek, harcadıkça kazandıran bir site olduğu anlatıldı.

Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor. Razer Gold, dünya çapındaki oyuncular için birleşik sanal kredidir. Paranızın karşılığını daha fazla almak için oyun ve oyun içi içerik satın

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / game agency / game marketing / game marketing in turkey / gaming agency / gaming in turkey / razer gold