LOVE DANCE OYUN PR KAMPANYASI

EN: Love Dance Game PR in Turkey! As Gaming in Turkey the only Game Agency in Turkey, we are very powerful at special game PR campaigns from online PR to offline PR. We know how to create press releases, how to service to game media and how to service all media. You can see examples of Love Dance PR campaigns as online and offline results.TR: Love Dance Oyun PR Kampanyası – Love Dance Game PR in Turkey! Gaming in Turkey oyun ajansı olarak hem dijital hem online PR’da oldukça güçlü ve deneyimliyiz. PR bültenlerinin yazılması, medyaya ve oyun medyasına servis edilmesi, takibi, raporlanması gibi tüm konuları tek bir çatı altından yönetebileceğiniz tek yer ve ajans Gaming in Turkey’dir. Love Dance Oyun PR Kampanyası

Love Dance, Cubizone tarafından geliştirilen dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi ögeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur.

Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen bir çok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Sen de arkadaşlarınla en popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı yaratmak ve eğlencenin tadını çıkartmak ve dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olmak istiyorsan, Love Dance tam sana göre! Love Dance Türkiye, dans ve müziği cebine taşıyor!

Love Dance, dans, müzik, arkadaşlık, moda gibi öğeleri içerisinde bulunduran dünyanın 1 numaralı mobil dans oyunudur.

Love Dance’te özgürce dans edebilir, müzik dinleyebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve kendinizi farklı kıyafetlerle, tarzınızla evcil hayvanınızla ifade edebilirsiniz. Tüm dünyada Mobil MMO Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan Love Dance, yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, gelişmiş ara yüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de arkadaşlıklar kurmak isteyen birçok online oyuncuları gizemli dünyasına bekliyor.

Sen de arkadaşlarınla en popüler müziklerle birlikte dans etmek, yüzlerce kıyafet ile kendi modanı yaratmak ve eğlencenin tadını çıkartmak ve dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olmak istiyorsan, Love Dance tam sana göre! Love Dance Türkiye, dans ve müziği cebine taşıyor!

Love Dance Oyun PR Kampanyası

 

OYUNDAKİ GENEL ÖZELLİKLER

* Farklı Oyun Modları

* Farklı Oyun Sahneleri

* Birbirinden Değerli Eşyaların Olduğu Eşya Dükkânı

* Envanter Sistemi

* Başarılar ve Ödüller

* Karakter Geliştirme

* Raffle Sistemi

* Eşya Geliştirme

* Çift Sistemi ve Görevleri

* Üyelik Sistemi

* Epik Atölye

* Evcil Hayvan Sistemi

* VIP Sistemi

* Sıralamalar

* Ruh İkizi

* Evlilik Sistemi

* Aile Sistemi

* Yüzlerce Müzik

* Yüzlerce Dans Figürü

 

MÜZİK OYUNU
Love Dance Müzik Oyunu! Love Dance’te yüzlerce popüler yabancı müziği dinlerken hem de dans etmek ister misin? Zorluk seviyesine göre sıralanmış yüzlerce en popüler yabancı şarkı arasından dilediğini seçebilir, istediğin şarkıda dans edebilir ya da arkadaşlarınla sohbet ederken şarkıları dinleyebilirsin.

DANS OYUNU
Love Dance Dans Oyunu! İstediğin şarkıyı seç ve hemen müziğin ritmine kendini bırak! Love Dance’te 3 farklı zorluk seviyesinde, dilediğin şarkıda, tek başına, rastgele eşleştirilmiş oyuncularla, arkadaşlarınla, çiftinle ya da takımınla dans edebilirsin.

Dans ederken ihtiyacın olan tek şey, ekranda beliren tuşlara sırasıyla, doğru zamanda basmak ve tabii ki biraz da dikkat.

ARKADAŞLIK OYUNU / EŞLEŞTİRME OYUNU
Love Dance Eşleştirme Oyunu / Love Dance Arkadaşlık Oyunu! Love Dance’te dans ederken, müzik dinlerken aynı zamanda oyun içindeki oyuncularla ve arkadaşlarınla hem chat sistemi hem de sesli konuşma özelliği ile sohbet edebilirsin. Dans etmek için kurulmuş olan alanlarda farklı oyuncularla tanışıp, yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, etkilendiğin karşı cins ile çift olabilir ve hatta evlenebilirsin.

MODA OYUNU
Love Dance Moda Oyunu! Love Dance’in en şık yıldızı olmaya hazır mısın? Oyunda bulunan dükkânda yer alan yüzlerce eşya ile kendi modanı kendin yaratabilir ve oluşturduğun kombinler ile dans sahnelerinin yeni yıldızı sen olabilirsin.

Ayakkabıdan gözlüğe, pantolondan elbiseye ve hatta saç modeline kadar, sana uygun olanları seç ve hemen tarzını konuşturmaya başla!

Türkiye’nin en sosyal mobil dans oyunu olan Love Dance’te aradığın her şey var…

BAŞ DÖNDÜRÜCÜ YENİ NESİL 3D GRAFİKLER & SANAT
Love Dance, mümkün olan en iyi 3D grafikleri sunarak mobil platformun sınırlarını zorlayan bir uygulamadır.

Haftalık Olarak Güncellenen Yeni Şarkılar ve Kıyafetler
LOVE DANCE maceranıza bugün başlayın ve sizin için özel olan kişiyle ömür boyu keyifli bir yolculuğa hazır olun!

 

Love Dance Oyun PR Kampanyası

LOVE DANCE OYUN PR KAMPANYASI

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / gaming in turkey agency / offline pr / oyun pr