SteelSeries PR Ağustos 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ağustos ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 59 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in Artics serisinin özelliklerini anlattık ve tanıttık. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in Yeni PrismCaps’in özelliklerinden ve avantajlarından bahsettik.

SteelSeries Ağustos 2021 PR

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Oyunda Performansın Ve Rahatlığın Adresi SteelSeries Arctis Serisi
  • Yeni PrismCaps ile Tarzını Yansıt, Farkını Göster

Ağustos Ayı PR Bültenleri Özeti

Oyunda Performansın Ve Rahatlığın Adresi SteelSeries Arctis Serisi

Oyunun en önemli parçalarından biri olan oyun içi sesler, başarıyı getirecek hamleler yapabilmenin anahtarı olarak görülüyor. Yeni teknoloji oyunlarda bulunan çok yönlü ve farklı düzeyli seslerin duyabileceği bir kulaklığa sahip olmak oyuncuların performansını artırıyor. SteelSeries ödüllü Arctis, rahatlık, dayanıklılık ve üstün performansı her bütçeye uygun olarak oyunculara sunuyor.

Yeni PrismCaps ile Tarzını Yansıt, Farkını Göster

Profesyonel esporcuların birlikte en çok ödül parası kazandığı lider çevre birimleri üreticisi SteelSeries, dayanıklı ve estetik ürünleri ile beğenileri topluyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak seçtiği ürünlerini kişiselleştirebileceği Yeni SteelSeries PrismCaps ile de tarzlarını yansıtmaya teşvik ediyor.

SteelSeries PR Ağustos 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ağustos ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 59 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in Artics serisinin özelliklerini anlattık ve tanıttık. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in Yeni PrismCaps’in özelliklerinden

Tags: digital campaign / game agency / game agency in turkey / game influencer / game influencer marketing / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / influencer marketing agency in turkey / SteelSeries