Becutan Sosyal Medya Yönetimi

Becutan, bebek bakımı denildiğinde akla gelen en tanınmış markalardan biridir. Becutan ürün gamı, doğumdan itibaren bebeklerin cildini sağlıklı bir şekilde beslemek ve bakımını yapmak için yüksek kaliteli ürünleri içerir. Becutan’ın tüm ürünleri, hassas ciltler, yenidoğan ve küçük çocuklara göre özel olarak üretilmektedir. Cildi yumuşatan Becutan ürünleri, cilde aynı zamanda bakım ve koruma sağlar. Becutan ürünlerinin temel özelliklerinden biri, pH değerlerinin sağlıklı bir cildin pH değerlerine göre ayarlanması, istenmeyen yan etkiler olmadan eksiksiz bakım ve hijyen sağlamasıdır.

Becutan Satış Noktaları
Offline: Seckin Eczaneler
Online: www.cocukmarket.com

Vizyonumuz: Vizyonumuzu, ancak daha sağlıklı bir dünya için çalışmakla, üstün nitelikli ürün ve hizmetlerle, profesyonellikten ödün vermeden, başarı ile devam ettirebileceğimize ve geliştireceğimize inanıyoruz.

Kısaca Hakkımızda: Sevgi bizi yönlendirdiğinde, sevdiklerimiz için yalnızca ve yalnızca en iyisini yaparız!

Şirkete Genel Bakış: Bazı anlar vardır, sağlıklı insan vücudu müthiş heyecanlar yaşar. Biz, Alkaloid’te, doğanın bu eşsiz hediyesini korumak ve devam ettirmek için çabalarız. Bitmek bilmeyen tutkumuzla yüksek kaliteli ürünler yaratıyoruz. Hayallerimize yaptığımız yatırımla, daha sağlıklı bireyler için çalışıyoruz çünkü inanıyoruz ki sağlık her şeyin üstündedir.

HASSAS İLK DOKUNUŞ…

Hayatımıza sevdiklerimiz anlam katar. Onlar için her zaman en iyisini diler, dünyaları mutluluk ve sevgiyle dolup taşsın isteriz. Becutan, 38 yıldır bu sevgiyi büyütmek için çalışıyor. Becutan’ın Doğu Avrupa’da annelerin bir numaralı marka tercihi olması, bu çabaların karşılıksız kalmadığının bir göstergesi. Anneler biliyor ki, Becutan ilk adımdan itibaren hep onların ve bebeklerinin yanında.

Anne-baba olmak hayatın insana verdiği en güzel hediye. Bu güzellik ilgi ve sorumlulukla büyür. Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren sevgi ister, özenli bakım ister. Becutan 38 yıldır nice büyüme yolculuğunun tanığı oldu. Ailelerle birlikte sevindi, bebeklerle birlikte büyüdü. Sonunda aileden biri oldu.

Becutan koleksiyonundaki ürünler uzmanlar tarafından çocuk ve cilt doktorlarının iş birliğiyle geliştirildi. Bebeğinizin ihtiyaçlarına uyumludur; bakımını sağlar, cildini korur ve bağışıklığını artırır. Size bebeğinizle geçirdiğiniz anların tadını çıkarmak kalır.

Daha ilk dokunuşla başlayacak özel anların, sınırsız sevginin, tatlı gülüşlerin, sonsuz mutluluğun ve sıcacık dokunuşların dünyasına hoş geldiniz. Burası Becutan dünyası…

Becutan Sosyal Medya Yönetimi

BECUTAN SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tags: bebek / becutan / reklam ajansı / sağlık / sosyal medya tanıtımı