Damat Tween Influencer Marketing!

Damat Tween markası için League of Legends’ın efsanevi sunucularından Tolgay ‘Xtreme’ Karabulut ve Caner ‘Jhonnie’ Güngörür ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız.

Genç kitleye ulaşmak isteyen Damat Tween markasının, yeni pazarlama ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik stratejisi olarak gerçekleştirilen influencer marketing çalışmamızda sevilen yayıncılar Xtreme ve Jhonnie, izleyicileriyle hem League of Legends oyunu oynadı, hem de Damat Tween markasına yönelik bilgileri kendilerine aktardı.

Sunuculuk zamanlarından kalma slogan olan “Keller kod dağıtıyor” sloganı ile Damat Tween markasına ait %10 indirim kodlarını izleyicilerine çekilişle verdiler. Yine Damat Tween internet sitesindeki online alışverişlerinde geçerli olan 150 TL’lik indirim çeklerini izleyicilerine verdiler. Bununla birlikte yayıncılar Xtreme ve Jhonnie, bir diğer partnerimiz Razer Gold’un eski sitesi olan Game Sultan’ın katkılarıyla da izleyicilerine Fortnite paketi dağıttılar.

Her iki yayının sonucunda aşağıdaki istatistikler ortaya çıkmıştır:

  • Toplamda 8 saate kadar Damat Tween’in sponsorluğunda canlı yayın yapılmıştır.
  • Toplamda 4.800 tekil kişi yayınları canlı olarak izlemiştir.
  • Yaklaşık 1.000 tekil kişi ile chat sohbeti gerçekleştirilmiştir.
  • 2’şer kişiden olmak üzere 4 kişiye 150 TL’lik hediye çeki verilmiştir.
  • Yayınlarda da web sitesine giriş, web sitesinde kod kullanımı, ürün skalası ile ilgili geniş bilgiye yer verilmiştir.

Damat Tween Hakkında:

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından, özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise, her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Damat Tween Influencer Marketing! Damat Tween markası için Tolgay Karabulut ve Caner Güngörür ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız.

Tags: caner güngörür / damat tween / fashion influencer / fashion influencer marketing / fashion influencer marketing agency / game influencer / game influencer marketing / game influencer marketing agency / game influencer marketing agency in turkey / game sultan / influencer marketing / influencer marketing agency / influencer marketing agency in turkey / jhonnie / kel kod ver / razer / tolgay karabulut / xtreme