Razer Gold Influencer Marketing 2020! Gaming in Turkey Espor ve Oyun Ajansı olarak uzun yıllardır partner olarak çalıştığımız Razer Gold için influencer marketing çalışması gerçekleştirdik. 2020 yılında yürüttüğümüz influencer marketing kampanyaları kapsamında Youtube içerik üreticisi olan Duygu Köseoğlu, Mrs Cosmos, OA ONAIR ile bir araya geldik. Çalıştığımız isimler Razer Gold nedir, Razer Gold nasıl kullanılır, Razer Gold ve Razer Silver avantajları nelerdir gibi kullanımı kolaylaştıran ve marka bilinirliğini arttıran içerikler ürettiler. Ayrıca Murano MLBB Youtube kanalında Mobile Legends: Bang Bang videolarında da Razer Gold logomuzu konumlandırarak Mobile Legends: Bang Bang Elmas alışverişinde Razer Gold’un kullanım rahatlığını bir kez daha vurgulayarak kullanıcı karşısına çıktık.

Razer Gold Influencer Marketing 2020 yılı kapsamında çalıştığımız isimler;

Duygu Köseoğlu

Mrs Cosmos

OA ONAIR

Murano MLBB

Razer Gold Hakkında

Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor. Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.

Tek bir Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyun başlıklarından oluşan geniş kütüphanesinden kolayca Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve daha fazla yayıncının 2 binden fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabilirler. Razer Gold ödemeleri sunan popüler oyunlardan bazıları şunlardır: PUBG Mobile, Crossfire, World of Warcraft, DOTA 2 ve Fortnite.  Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.

Razer Gold Influencer Marketing 2020