Mobil strateji oyunu Rise of Kindoms için gerçekleştirdiğimiz beIN Sports mobil uygulaması dijital projemiz. Rise of Kingdoms Bein Sports

Lilith Games tarafından geliştirilen Rise of Kingdoms için, 360 derece pazarlama faaliyetlerimiz kapsamında dünyanın önde gelen spor platformlarından birinde uygulamasında dijital projemizi gerçekleştirdik.

beIN Sports uygulaması nerede olursanız olun, güncel futbol haberleri ve futbol videolarını takip edebileceğiniz, SporToto Süper Lig, İngiltere Ligi, İspanya Ligi, İtalya Ligi, Fransa Ligi, SporToto Basketbol Süper Lig ve Turkish Airlines Euroleague maç özetlerini ve gollerini maç bittikten hemen sonra izleyebilmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.

beIN Sports mobil uygulama dijital projemizde öne çıkan detaylar şu şekildedir:

  • 18 Nisan 2019 – 22 Nisan 2019 tarihleri arasında beIN Sports uygulamasındaki reklam alanlarında Rise of Kingdoms görselleri yer almıştır.
  • Uygulama üzerinde toplamda 4.995.573 görüntülenme sağlandı.
  • Uygulama üzerinde toplamda 35.660 link tıklanması sağlandı.
  • Uygulamada preroll videolar ve statik bannerlar kullanıldı.

Rise of Kingdoms Hakkında:

Rise of Kingdoms, gelişmiş 3 boyutlu modellemeleri ile RPG ve RTS oyun türlerini harmanlayarak gerçek zamanlı strateji oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Açık dünya haritasıyla oyuncuları kısıtlı ekranlardan kurtarıyor ve 10 milyondan fazla indirmesi ile oyunculara uzun soluklu bir oyun deneyimi sunuyor. Türkçe de dahil olmak üzere 15 farklı dil seçeneği ile dünyanın her yer bölgesinde oyuncusu olan Rise of Kingdoms, tarihsel ögelerle bezeli bir oyun olmakla beraber birçok farklı kültürden oyuncuyu da aynı macera için bir araya getiriyor.

 

Rise of Kingdoms Bein Sports Projemiz

Tags: bein sports / game agency / game digital marketing / game marketing / lilith games / rise of kingdoms