Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Kasım ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 41 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries PR Kasım 2020 

Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries Yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Oyun Farelerini Tanıttı
  • SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası’nda Mücadele Başlıyor

SteelSeries Yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Oyun Farelerini Tanıttı

Oyun, espor ve konsol çevre birimlerinde dünya lideri olan SteelSeries, Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile ultra hafif oyun fareleri teknolojisinde yeni bir çağ başlatıyor. SteelSeries, hızlı ve üst seviye dayanıklı performans için sıfırdan tasarlanan ultra hafif formda dayanıklılığı ve üst düzey teknolojiyi bir araya getiriyor. Aerox 3’teki her öğe, sıfır kayıpla oyun sırasında en hızlı tepki sürelerini sağlamak için hassas bir şekilde tasarlandı.

SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası’nda Mücadele Başlıyor

Oyun dünyasının vazgeçilmez lider markası SteelSeries, 2020’nin sonlarına doğru geldiğimiz bu dönemde, FIFA 20’ye veda turnuvası düzenlemek için kolları sıvadı. Oyun ve espor dünyasında kendinden söz ettirmeyi her daim başaran SteelSeries, 11 Kasım’da başlayan turnuva kayıtlarıyla, Playstation platformu üzerinden 128 oyuncunun katılacağı turnuvanın başlangıcını yaptı.

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Kasım ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 41 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries PR Kasım 2020  Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: SteelSeries Yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Oyun

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / gaming agency / gaming in turkey / pr / SteelSeries