Perfect World Mobile Influencer Marketing! 2005 yılından itibaren oyuncuların severek oynadığı MMORPG oyunu Perfect World’ün, mobil cihazlarda da oynanabilmesi için yayınlanan Perfect World Mobile adına gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmalarında Jo Jonas ile gücümüzü birleştirdik.
 
Ağustos ayında oyuncuların beğenisine sunulan oyunun, oyuncu sayısını arttırmak için Jo Jonas ile birlikte çalıştık. Bu çalışma kapsamında kendisi YouTube’da bir video yayınladı ve Twitter’da bir tweet paylaştı.
 


 
Yayınlanan videoda oyunun diğer oyundan farklı olan yanlarından bahsedildi. Oyunun öne çıkan özellikleri, iç mekanikleri ve pet konusundaki farklılıklarına değinildi. Yayınlanan YouTube videosu 8.667 görüntüleme aldı.
 
Paylaşılan tweet ve yayınlanan video ile birçok kişiye ulaşıldı ve oyuna dikkat çekildi. Oyuncular, oyunu indirmeye teşvik edildi. İki platformun da kullanılmasıyla Jo Jonas’ın takipçilerinin yeni videodan ve Perfect World’den haberdar olmaları sağlandı.
 

Perfect World Mobile Influencer Marketing

Tags: game influencer / game influencer marketing / game influencer marketing agency / ifluencer marketing ajansı / influencer marketing / influencer marketing agency / Jo Jonas / mmorpg / mmorpg games / oyun ajansı / Perfect World Mobile