World of Warships Temmuz 2020! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 38 farklı yerinde yayınlandı.

World of Warships Temmuz 2020 PR:

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Alman Uçak Gemileri World of Warships’te Rüzgar Estirmeye Geliyor
  • World of Warships En İyi Denizci Dövmesini Seçiyor

 

Alman Uçak Gemileri World of Warships’te Rüzgar Estirmeye Geliyor

World of Warships evrenine yeni güncellemeler ile farklı içerikler eklenmeye devam ediyor. Yeni güncelleme olan 0.9.6 kapsamında Erken Erişim’de üç tarihi Alman uçak gemileri oyuna dahil oluyor.

World of Warships En İyi Denizci Dövmesini Seçiyor

Wargaming, World of Warships evrenine özel yaratıcı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Tarihten birçok alıntı olan oyunda, özel günler için düzenlenen yeni etkinliklerle oyuncular keyifli zamanlar geçiriyor. Bu yarışmada ise Ulusal Dövme Günü kutlamalarına özel en iyi dövme kazanacak!

 

Temmuz 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik.

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / World of Warships / world of warships pr