Black Desert Ağustos 2019 PR!

Black Desert Ağustos 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Ağustos ayında 4 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 59 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Shai Yetenek Güncellenmesi Yapıldı!
  • Kurban Bayramı altın fırsatlarla Black Desert Türkiye & MENA’da!
  • Black Desert Remastered Türkiye ve MENA’nın Birinci Yıl Dönümü Kutlamalarına Hazır Olun!
  • Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!

Shai Yetenek Güncellemesi ile oyunun önceki sekiz bölümünü tamamlayan oyuncular, açılan dokuzuncu görev ile her bölgeden görevi ilk tamamlayan kişiye özel rüya atı ‘’Arduanatt’ın Kabusu’’ verildi. Oyuncular 14 Ağustos 2019 tarihinde her gün ‘’vefa’’ karşılığında İnci Dükkanı’ndaki özel eşyalara sahip oldu.

Kurban Bayramı’na çok az bir süre kala tüm oyunculara ödüller dağıtıldı ve Black Desert dünyasına yeni katılacak olan oyunculara indirimler bayram boyunca devam etti. 14 Ağustos 2019 tarihine kadar yararlanılan indirimler oyuncuların fırsatları yakalamasına kolaylık sağladı.

Black Desert Türkiye ve MENA ilk yılını özel ödüller ve etkinlikler ile kutladı. 14 gün boyunca süren birinci yıl dönümü özel giriş ödülleri etkinlikleri yapıldı ve oyuncular Valks’ın Tvasiyesi Shakatu’nun Lüks Kutusu ve Kamasylve Kutsaması gibi eşyaların sahibi oldu. İçerik güncellemeleri, yaşam sistemi değişiklikleri ve daha fazlası 4 Eylül 2019 tarihinde resmi internet sitesinde yayına girdi.

Black Desert oyuncularına PvP savaşlarında destek olmak için, %200 Level EXP ve %30 Beceri EXP bonusları dağıtıldı. Oyuncular, birbirlini takip eden iki etkinlikle, eşya yağmurları adı altında maceralarına devam ettiler. Avlanma eşya düşürme oranındaki %50’lik artık 4 Eylül 2019 tarihine kadar devam etti.

Black Desert Ağustos 2019 PR

Tags: black desert turkey marketing / digital campaign / digital game marketing in turkey / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / mmorpg / Terimi kaldır: black desert black desert / turkey