Black Desert Ocak 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Ocak ayında 8 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 98 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Ocak 2020 PR

Ocak ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye ve MENA’da Etkinliklerle Kutlamalar Devam Ediyor

  • Yeni Sınıf Guardian Ön Çıkış Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  • World Boss Karanda ile Node Wars Düzenli Sezonu Geldi

  • Beklenen Yeni Guardian Sınıfı Artık Black Desert Türkiye ve MENA’da

  • Black Desert Mobile 2020’de İlk Ödülünü Aldı!

  • Devasa Savaş Modu Siege War ve Asula’s Den Black Desert Mobile’da

  • Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi

  • Yeni Sınıf Sorceress Artık Black Desert Mobile’da

Black Desert Ocak 2020 PR! Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl kutlamaları sona ermedi. Yeni yıl kutlamaları devam ederken sayısız ödüllere sahip olabileceğiniz daha fazla oyun içi etkinlik hazırlandı. Maceracılar özel oyun paketi promosyonlarının keyfini sürerken aynı zamanda Guardian sınıfını ön oluşturma etkinliğinden Aktarım güncellemelerine kadar çeşitli ödül fırsatlarını yakalayabilirler.

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni sınıf Guardian için uzun zamandır hazırlıklar yapılıyor. Maceracılar yeni sınıfla tanışmayı beklerken, çıkış öncesi birkaç etkinliğe katılma şansı elde ettiler. Bu özel etkinliklerle birlikte özel eşya ve bufflar da her zaman olduğu gibi Maceracıları bekliyordu.

Pearl Abyss, Black Desert Mobile’da yeni World Boss Karanda’nın yanı sıra Node Wars düzenli sezonunun başladığını duyurdu. Maceracılar yeni güncellemelerle birlikte Black Desert Mobile’ın sunduğu derinlemesine savaş sistemlerinin tadını çıkarırken, karakterlerine level atlatabildiler.

Uzun bir süre beklenen yeni Guardian sınıfı sonunda Black Desert Türkiye ve MENA’ya dahil oldu. Maceracılar, Guardian gibi güçlü bir sınıfı geliştirebilmek için yepyeni deneyimler kazanacaklar. Bu gelişi kutlamak için özel hediyelerle oyun içi çeşitli etkinlikler düzenlenmişti.

Pearl Abyss, Pocket Gamer Mobil Oyun Ödüllerinde (Pocket Gamer Mobile Game Awards 2020) En İyi Görsel/Ses İçeriği (Best Audio/Visual Accomplishment) dalında ödül aldığını duyurdu.

Pearl Abyss, Supercell ve EA gibi global oyun şirketleriyle kıran kırana bir rekabetin ardından, bu yılki Pocket Gamer Mobil Oyun Ödülleri’nde ödül almaya hak kazanan tek Güney Koreli mobil oyun şirketi oldu.

Black Desert Mobile’da her hafta yapılan yeni güncellemelerle birlikte yep yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Yeni eklenen Devasa Savaş Modu Siege War’da  guildler ön plana çıkarken Yeni Aksiyon Özelliği Asula’s Denile Maceracılar oyunun keyfini daha fazla sürebilecekler.

MMORPG oyunları arasında başarılı bir şekilde yükselmeye devam eden Black Desert oyunu birçok ülkede oyun dünyasının gözdelerinden olmaya devam ediyor. 2019 yılında Almanya’da World of Warcraft ve Guild Wars 2 oyunlarıyla birlikte “Yılın En iyi Oyunları” arasında yerini aldı.

2019 yılından bu yana Black Desert evrenine gelen birçok sınıf güncellemesinin ardından, Black Desert Mobile’a gelen son güncellemeyle birlikte oyuna yeni sınıf  Sorceress dahil oldu. Güncellemeyle birlikte oyuna eklenen yeni Enchantment sistemi ile Maceracılar birçok yeni özellikten yararlanabilecek. Yanı sıra Pearl Abyss ilk kez düzenlenen “Black Desert Mobil Dünya Şampiyonası – Ramoness!” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Black Desert Ocak 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena