MIA Online Türkiye Tanıtım Videoları!

MIA Online Türkiye Tanıtım Videoları! 2019’un son çeyreğinde Türk mobil oyun piyasasına bomba gibi giriş yapacak olan MMORPG oyunu MIA Online, detaylı karakter dizaynı, devasa açık dünyası ve oyuncuları içine çeken hikayesi ile ortalığı kasıp kavuracak.

Oyun için başlattığımız ön kayıt süresince, hem oyuncuları ön kayıta yönlendirmek hem de videolarla oyun içerisindeki mücadeleyi, oyunun özelliklerini anlattığımız tanıtım videoları hazırladık. Hazırlamış olduğumuz tanıtım videolarını, MIA Online Türkiye’nin sosyal medya sayfalarında kullanarak oyunculara ön kayıta yönlendirdik.

Hazırlanan toplam 6 video aynı zamanda Google ve Facebook tarafında hazırlamış olduğumuz reklamlarda da ayrıca kullanıldı. Mobil dünyada hem keyifli hem de tamamiyle Türkçe bir MMORPG oynamak isteyen oyuncular için biz tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Keyfini çıkartmak ise oyuncularımıza kalıyor! Tanıtım videolarımızı yan taraftan izleyebilirsiniz.

MIA Online Türkiye Tanıtım Videoları! MIA Online için oyun içerisindeki mücadeleyi, oyunun özelliklerini anlattığımız tanıtım videoları hazırladık.

Tags: game marketing / mia online / mia online türkiye / mmorpg / mmorpg games / mobile game / mobile game marketing in turkey / mobile games marketing