Mobile Legends Bang Bang Sinema Salonu Marketing Projesi!

Mobile Legends Bang Bang Sinema Salonu Marketing Projesi! Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak, oyunlara yeni bir pazarlama modeli ekledik ve daha önce oldukça iyi sonuçlar aldığımız için bu modeli sürdürüyoruz. 3 hafta boyunca sinema salonlarında Mobile Legends hakkında bir reklam filmi yayınladık. Bu sayede, en popüler mobil MOBA oyunlarından biri olan Mobile Legends, Türkiye’deki popülerliğini artırdı ve marka bilinirliğini artırdı.

Daha önce yapılan Türkçe seslendirme videosu, birçok sinema salonlarında Türk oyuncularla daha iyi iletişim kurmamızı sağladı. 3 haftanın sonunda kampanyamız, yüzlerce sinema salonunda binlerce insan tarafından izlendi. Reklam kampanyamız toplamda 288.750 saniye oynatılırken, 371.048 kişi tarafından izlendi. 26 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında son Avengers filmi yayınlandığı için, reklam kampanyamızı bu tarihler arasında gerçekleştirdik ve sadece Avenger filminin başlangıcında kullanma üzerine bir strateji belirledik. 275 farklı salonda izlenen reklam kampanyamız, 3 hafta boyunca haftada 35 kez yayınlandı.

Mobile Legends: Bang Bang Sinema Salonu Marketing Projesi

Tags: cinema hall marketing / influencer / influencer marketing agency / mobil influencer marketing / mobil oyunlar / mobile game influencer marketing agency / mobile games / mobile legends / mobile legends bang bang / sinema salonu marketing