SteelSeries BAU Esports Cup Etkinlik Sponsorluğu! BAU eSports Cup, BAU eSports tarafından Bahçeşehir Üniversitesi mezun ve öğrencilerine özel olarak hazırlanan espor turnuva serileridir. Turnuva Bahçeşehir Üniversitesinin mezun ve öğrencilerini bir araya getirmek ve yakınlaştırmayı amaçlamaktadır. Bunun için PUBG Mobile ve CS:GO için ayrı ayrı düzenlenen turnuvalarda yüzlerce öğrenci, onlarca maçta karşı karşıya geldi.

SteelSeries BAU Esports Cup Etkinlik Sponsorluğu

Espor ve oyun çevre birimlerinin lider markası SteelSeries, BAU eSports Cup organizasyonunun ana ve ödül sponsor oldu. Espor ve oyun dünyasının destekçisi olarak bilinen SteelSeries, turnuvanın kazananlarına birbirinden değerli ödüller dağıttı.

PUBG Mobile turnuvasının şampiyonu olan 1 kişi, SteelSeries Rival 3 RGB Optik Oyun Faresi ve SteelSeries Apex 5 Oyun Klavyesi’nin sahibi oldu. Turnuvanın ikincisi SteelSeries Apex 3 modeli klavyeyi eve götürürken, turnuvada 3. Olan katılımcı ise Rival 3 RGB Optik Oyuncu Faresi’nn sahibi oldu.

CS:GO turnuvasının şampiyon da son model SteelSeries Rival 3 RGB Optik Oyun Faresi ve SteelSeries Apex 5 Oyun Klavyesi’nin kazananı olurken, ikinci sıradaki katılımcı SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı’nın sahibi oldu. Turnuvanın 3.’sü ise yine son model SteelSeries Rival 3 Optik Oyun Faresi’ni evine götürdü.

Neler Yaptık?

Turnuvanın katılımcıları birbirinden değerli ekipman ödülleri kazanmanın yanı sıra, üniversitenin espor takımına seçilme şansına da sahipti.

Gaming in Turkey olarak biz de Bahçeşehir Üniversitesi ile birlikte BAU eSports Cup organizasyonunu düzenledik ve yönettik. Aynı zamanda turnuva için dijital kampanyalar gerçekleştirdik. Sosyal medyada turnuvaya ilgi çekmek için içerikler planladık, oluşturduk ve paylaştık.

 

SteelSeries BAU Esports Cup Etkinlik Sponsorluğu

Tags: bahcesehir university / BAU / bau esports cup / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / organisation / social media / social media management / tournament