Garena Free Fire Ocak 2021 PR! Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS için yayınlanan bir battle royale oyunudur. Free Fire 2019’da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olma unvanına sahip oldu. Oyun, 2019’da Google Play Store tarafından “En İyi Popüler Oyun Oylaması” ödülünü aldı. Mayıs 2020 itibarıyla Free Fire, dünya çapında 80 milyondan fazla günlük aktif kullanıcı ile rekor kırdı. Kasım 2019 itibarıyla Free Fire dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. Ayrıca Free Fire’ın gelişmiş bir sürümü olan “Free Fire Max” şu anda geliştirilme aşamasında. Free Fire Max’in ilk ön kayıtları MENA bölgesinde erişilebilir.

 

Garena Free Fire için Ocak 2021’de Neler Yaptık?

Gaming in Turkey olarak Garena Free Fire ile ortaklığımız kapsamında çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Ocak 2021 ayında gerçekleştirdiğimiz PR bülteni çalışmasında düzenlenecek olan espor turnuvası hakkında bilgi verdik. Bültenimiz toplam 25 farklı haber sitesinde yayınlandı.

 Garena Free Fire Ocak 2021 PR Başlıkları

  • Garena 2021 Yılında Türkiye’de Gerçekleştireceği İlk Turnuvası Free Fire Sömestir Kupası’nı Duyurdu

Garena Free Fire Ocak 2021 PR İçerikleri

Garena 2021 Yılında Türkiye’de Gerçekleştireceği İlk Turnuvası Free Fire Sömestir Kupası’nı Duyurdu

570’den fazla takımın mücadele edeceği, 2021’de Türkiye’de gerçekleşecek ilk Garena turnuvası Garena Free Fire Sömestir Kupası başlıyor!

Türkiye’de gerçekleşecek olan ilk 2021 Free Fire Turnuvası’nda 570’den fazla takım en iyisi olmak için birbiriyle mücadele edecek. 50.000 TL büyük ödül havuzu ve turnuvanın en iyi oyuncuları için ayrılan özel ödüller sahiplerini bulacak. Free Fire Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları rekabetin bir parçası olmaya ve mücadelelerini göstermeye davet edecek.

Garena Free Fire Ocak 2021 PR

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game agency in turkey / game influencer / game influencer marketing / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey game pr agency in turkey