Black Desert Nisan 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde Ramazan etkinliği gibi oyuniçi etkinliklere, etkinliklerde kazanılan ödüllere, oyunlara yeni katılan sınıflar ve kahramanlara ve son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Nisan 2021’de toplam 7 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 98 farklı yerde yayınlandı.

Black Desert Nisan 2021 PR Bültenleri

Nisan 2021’de yayınladığımız 7 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Su Festivali Heyecanı Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor
  • Takımyıldızı Black Desert Mobile’da Erişime Açılıyor!
  • Yeni Kahraman Durgeff Durkhan Shadow Arena’ya Geliyor!
  • Ramazan Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor
  • Sage Sınıfı Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanışa Hazır
  • Savaş Kahramanı Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Güçlü Ödüller Sunuyor
  • Yeni Kunoichi Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Black Desert Nisan 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Su Festivali Heyecanı Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

Pearl Abyss bugün, Su Festivali’nin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar şimdi ödüller ve eğlence dolu çeşitli gösterişli etkinlikleri deneyimlemeye davet ediliyor.

Takımyıldızı Black Desert Mobile’da Erişime Açılıyor!

Pearl Abyss bugün yeni içerik “Takımyıldızı”nın Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık güçlerini kaybeden yıldızların ışığını geri kazanmak için keşiflerine başlayabilecekler.

Yeni Kahraman Durgeff Durkhan Shadow Arena’ya Geliyor!

Pearl Abyss bugün yeni Kahraman Durgeff Durkhan’ın Shadow Arena’da çıkış yaptığını duyurdu. Bu yeni kahraman ile oyuncular artık ejderha nefesiyle dolu bumerang tarzı silahı kullanarak uzaktan düşmanlara saldırabilecek.

Ramazan Şenlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

Pearl Abyss, bugün Ramazan’ın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Ramazan boyunca katılımcıların lezzetli ödüller kazanma şansı yakalayacakları etkinlikler gerçekleştirilecek.

Sage Sınıfı Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanışa Hazır

Pearl Abyss, bugün yeni Sage sınıfının Uyanış için Black Desert Türkiye&MENA’da hazır olduğunu duyurdu. Maceracılar artık Sage sınıflarını uyandırabilecek ve yolculuğa yeni güçlü silah ve beceriler ile devam edebilecekler.

Savaş Kahramanı Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da Güçlü Ödüller Sunuyor

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da bir dizi Savaş Kahramanı Etkinliği’nin başladığını duyurdu. Maceracılar artık bu etkinliklere katılabilecek ve karakterlerini savaş alanlarında daha nitelikli hale getirmelerine yardımcı olacak değerli eşyalar kazanabilecekler.

Yeni Kunoichi Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni Kunoichi sınıfının Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Ay Işığı Kılıcı, oluşturma sırasında 4 saldırı becerisi ile Ascension durumuna geçecek.

Black Desert PR Nisan 2021

Tags: black desert / black desert campaign / black desert mobile / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / Shadow Arena / shadow arena pr