Bebeğimin Listesi Sosyal Medya Yönetimi – Baby Shower Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Pinterest, Sosyal Medya kampanya yönetimi.

BEBEĞİMİN LİSTESİ SOSYAL MEDYA

Bebeğimin Listesi Sosyal Medya Kanalları;

Facebook: https://www.facebook.com/BebegiminListesi

Twitter: https://twitter.com/bebegimlist

Instagram: https://www.instagram.com/bebegimlist/

Pinterest: https://www.pinterest.com/bebegiminlist/

Youtube: https://www.youtube.com/user/BebegiminListesi/feed

Bebeğimin Listesi – Baby Shower Hakkında

Hikayesi 2009 yılına dayanan rüyamız 2012 yılının Nisan ayında ete kemiğe büründü. Bir film karesinden esinlenen fikir babası ortağımız, hepimizi bir araya topladığında heyecandan uyuyamaz olmuştuk! Türkiye’ye yeni bir alışveriş kültürü getirecek, ezberleri bozacaktık çünkü! Dile kolay bir eşi benzeri yoktu! Üzerimize yüklenecek misyonun çok farkındaydık. Geceler gündüzlere, gündüzler gecelere karıştı ve INTERBUY LTD’nin ilk göz ağrısı, bebeğiminlistesi.com dünyaya geldi.

BEBEĞİMİN LİSTESİ – BABY SHOWER

bebeğiminlistesi.com; annelerin ve anne adaylarının Baby Shower – Bebek İhtiyaç Listesi yapabildiği bir internet sitesidir. Anneler, listelerini internet sitemize girerek bir kaç adımda kolayca oluşturabilirler. Ya da bizzat, anlaşmalı mağazalara giderek bebeğiminlistesi.com mobil uygulamamızla, ürün barkodu okutarak kolay ve eğlenceli bir şekilde oluşturabilirler. Ve üstelik sanal ortam ve mağazada oluşturulan bu listeler birbirleriyle anında entegre olabilmektedir. Anneler oluşturdukları listelerini, sosyal ağlarda; (facebook, twitter, email vb.) yakınları, arkadaşları ve sevdikleriyle, bir kaç saniye içinde hızlıca paylaşabilirler! Geriye sadece, anne yakınlarının liste üzerinden ürün beğenip, anneye hediye etmesi kalmaktadır! Özellikle çalışan anneler için iş hayatının bu yoğun temposuna modern bir çözüm sunan ve onların hayatlarını kolaylaştıran sistemimiz, bu anlamda Türkiye’nin ilk ve tek online alışveriş sitesi olmaya adaydır.

Hedeflerimiz çok büyük! Annelerimiz ve anne adaylarımıza, muhteşem bir deneyim yaşatmak için huzurlarınızdayız. Profesyonel iş anlayışımız, amatör ruhumuz ve bitmek tükenmek bilmeyen heyecanımızla küresel bir marka olmak şimdiden ilk hedefimiz. Binlerin ve fırsatların (!) arasından sıyrılıp ezberleri bozmak, tek amacımız.. En saygıdeğer, en prestijli dünya markalarını siz değerli annelerimiz ve bebekleri için bebeğiminlistesi.com’da bir araya getirdik. Interbuy’ın birbirinden yeni nice markalarıyla, ilerleyen dönemlerde hep karşınızda olacağız.

Sonsuz anne memnuniyetini ve deneyimlerini yaşamak için sizleri de bebeğiminlistesi.com’da görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

www.bebegiminlistesi.com

  • Baby Shower
  • Baby Shower Ürünleri
  • Baby Shower Hediye Listesi Oluşturma
  • Baby Shower Hediye Listesi Paylaşma
  • Baby Shower Party
  • Baby Shower Parti Oluşturma
  • Baby Shower Parti Paylaşma
  • En Ünlü ve Kaliteli Anne ve Çocuk Ürünleri Bir Arada Bebeğimin Listesi’nde

BEBEĞİMİN LİSTESİ SOSYAL MEDYA

Tags: baby shower / facebook / google plus / instagram / pinterest / social media campaign management / social media management / twitter