Ozan Mode: On Ocak-Şubat- Mart 2021! Ülkemizde 2020 yılında faaliyete giren Ozan SuperApp, “Finansal servisler için daha iyisini yaparız” sloganıyla yola çıkarak 2020 yılında bireysel ve kurumsal işletmelere finans yönünden çözüm üretmek amaçlı kurulan bir teknoloji şirketi olarak giriş yaptı. Ozan Mode: On ise SuperApp içerisinde kullanıcıların kolaylıkla oyun ve epin içeriklerine ulaşmaları için özel olarak dizayn edilmiş oyun odaklı bölümüdür.

Ozan Mode: On Ocak-Şubat-Mart 2021 Neler Yaptık?

Gaming in Turkey olarak Ozan Mode: On ile sosyal medya iş birliğimizde 2021 yılının Ocak, Şubat ve Mart ayı sosyal medya paylaşım planlarımız için oyun ve espor dünyasına hitap eden özgün içerikler ürettik. Ürettiğimiz içeriklerde oyun dünyasından farklı oyunlara yer verdik.

İçeriklerde oyunlardan hatıralar, sevilen oyun karakterleri tanıtımları, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü gibi önemli günler ve Mario Günü gibi oyun dünyasına özgü günler ile ilgili içerikler, seçim yapmak veya yorumla katılmayı gerektiren etkileşim içerikleri ve çekiliş postları paylaştık.

İhtiyaca Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Bu sayede marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaya teşvik etmeye çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve Ozan Mode:On’u daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Ozan Mode: On Sosyal Medya Yönetimi Ocak-Şubat-Mart 2021

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / ozan / ozan mode on / ozan SuperApp / social media / social media management