World of Warships Mayıs 2020! Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 22 farklı yerinde yayınlandı.

World of Warships Mayıs 2020 PR:

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • World of Warships, Avrupa Zafer Günü’nün 75. Yılını Kutladı
  • Warhammer 40.000 Korkunç Atmosferiyle World Of Warships’e Geliyor

 

World of Warships, Avrupa Zafer Günü’nün 75. Yılını Kutladı

Avrupa’da İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinin gerçek hayattaki kutlamalarının küresel pandemik kısıtlamalar nedeniyle iptal edilmesinden dolayı benzersiz bir çevrimiçi etkinlik olan Avrupa Zafer Günü etkinliği fikri World of Warships tarafından hayata geçirildi.

Warhammer 40.000 Korkunç Atmosferiyle World Of Warships’e Geliyor

Dünyaca ünlü strateji oyun Warhammer 40.000 temalı gemiler, komutanlar, kamuflajlar ve daha fazlası World of Warships evrenine dahil oluyor. Games Workshop ile yapılan iş birliği kapsamında birçok detayın oyuna dahil olmasıyla birlikte, oyuncular ön sipariş verirlerse daha sonra özel görev bonusunun sahibi olabilecekler.

Mayıs 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMO oyunu World of Warships için 2 PR çalışması gerçekleştirdik.

Tags: digital marketing / game pr / gaming agency / gaming agency in turkey / gaming in turkey / gaming pr / world of ewarships pr / World of Warships