Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu oyun dünyasına adımını Gaming in Turkey ile attı. Kripto para dünyası ve blokzincir teknolojilerinin her gün daha fazla oyun dünyasına karıştığı günümüzde Paribu için P-Games markasını iş birliğimiz içerisinde yarattık. Ekim 2021 içerisinde yarattığımız P-Games markası ile oyunculara video oyunlarının rengarenk ve geniş evreni içerisinde yer alan tüm elementleri bir arada sunmayı planladık. Bir yandan yarattığımız P-Games markasının sosyal medya kanallarındaki (Instagram ve Twitter) iletişimini gerçekleştirirken diğer yandan da web sitesi için oyun dünyasından güncel haberler yazdık ve bu haberlerin paylaşımlarını yaptık.

Paribu P-Games Sosyal Medya Yönetimi Hakkında!

P-Games’in sosyal medya iletişimini gerçekleştirdiğimiz 2021 yılı içerisinde yaptığımız paylaşımlarda oyunlarla ilgili etkileşimli içeriklere, quizlere, çekilişlere, web sitesinde paylaşımını yaptığımız haber içeriklerinin paylaşımlarına, oluşturduğumuz “Nedir-Ne Değildir?” konsepti ile kripto ve blokzincir dünyasına dair bilinmeyenleri anlattığımız içeriklere, oyun ve kripto dünyasını bir araya getiren MEME içeriklere, yine bu dünyadan ilginç bilgileri paylaştığımız “Bunları Biliyor Musunuz?” içeriklerine yer verdik. Ayrıca P-Games için Cadılar Bayramı gibi özel günlerin temasına uygun olarak bir araya getirdiğimiz oyun önerileri videoları ve kripto/blokzincir/NFT dünyası ile ilgili minik “Bil Bakalım” içerikleri de ürettik.

Markamızın temasına ve içeriklerine uygun olarak kurguladığımız tüm paylaşımlarımızda hem markamızı tanıtmayı hem de kripto para dünyasında merak edilen her şeyi güvenilir şekilde öğrenebilecekleri bir kaynak yaratmayı hedefledik.

Paribu P-Games Sosyal Medya Yönetimi 2021!

Tags: oyun ajansı sosyal medya yönetimi / oyuna özel sosyal medya stratejileri / paribu / sosyal medya ajansı / sosyal medya içerik üretimi / sosyal medya yönetimi