Black Desert Nisan 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Nisan ayında 9 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 118 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Nisan 2020 PR

Nisan ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • 1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’da

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılar, Su Festivali’ne Dalış Yapıyor

  • Muhteşem İçerikler ve Ödüllü Etkinlikler Maceracılarla Buluşuyor

  • Shadow Arena Final Betası Oyuncularla Buluşuyor

  • Shadow Arena Final Beta Sürüm İncelemesi

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Başlıyor

  • Shadow Arena Erken Erişimi 21 Mayıs’ta Oyuncularla Buluşuyor

  • Black Desert Mobile Dünya Ticaret Sistemi Tüccarlığını Tanıttı

  • En Acımasız Av Sahası ile Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA’da

Black Desert Nisan 2020 PR! Birçok özel gün için etkinlik yapılan Black Desert Türkiye&MENA evrenine bu hafta 1 Nisan Şaka Günü etkinlikleri dahil oldu. Maceracılar hem eğlenip hem de birçok ödül kazanabilecekleri etkinlik süresi boyunca toplayıcılık, avcılık ve balık tutma aktivitelerine de devam edebildiler.

Black Desert evrenine bu hafta da birçok etkinlik dahil oldu. Oyuna yeniden dahil olan Muhteşem Ellie’nin Su Festivali, Maceracılara birçok ödül kazandırdı.  Maceracılar birbirinden değerli eşyalar elde ederken aynı zamanda Kzharka’nın kötü güçleri tarafından ele geçirilen manastır için mücadele ettiler!

Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları’nın başlamasının yanı sıra Black Desert evrenine  birçok etkinlik dahil oldu. Bu hafta oyuna eklenen eğlence dolu etkinlikler sayesinde Maceracılar her zaman olduğu gibi birçok ödül kazanabildi.

2020 yılının başında oyun dünyasına beta sürümü ile dahil olan Shadow Arena, gelişerek oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Erken erişime sunulmadan önce son final betası ise 17 – 20 Nisan tarihleri arasında oyun dünyasına sunuldu.

Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Shadow Arena’nın 3 gün önce açılan Final Beta sürümü için birçok oyuncu tekrardan bu evrene dahil oldu. 3 gün boyunca devam eden son beta sürecinde bizler de sizin için inceleme yaptık! Gelin oyunun son aşamadaki gelişmeleri ve bir önceki betayla arasındaki farklara birlikte yakında baktık.

Black Desert evreninde birçok yeni içerikleri ile Ramazan Kutlamaları başlıyor. Maceracılar, birçok bonus elde edip güçlerini katlarken aynı zamanda yeni eşyalara sahib olabildiler. Aynı zamanda bu hafta birçok ödül veren Hot Time etkinliği oyuna geri dönerken, Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları sona erdi.

2020 yılının başından beri Beta sürümleri ile oyun dünyasına sunulan Shadow Arena geçtiğimiz günlerde Final Betası’nı tamamlamıştı. Bunun ardından Pearl Abyss oyunculara oyunun erken erişim tarihini duyurdu. Beta sürümleri sayesinde birçok iyileştirme yapılan oyuna erken erişimle birlikte yeni bir Kahraman ekleneceği de açıklandı.

Black Desert Mobile gelişmeye yeni içerik ve etkinliklerle birlikte devam ediyor. Maceracılara birçok olanak sunmaya devam eden oyun şimdi bölgelere özel ürün ticareti ile birlikte daha fazla gelişim imkanı sağlıyor. Aynı zamanda bu hafta oyuna dahil olacak Ramoness turnuvasına katılanlar da özel ödüllerin sahibi oldu.

Black Desert Türkiye&MENA’da çeşitli etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Her hafta oyuna eklenen yeni etkinliklerle birlikte bu hafta yeni bir av sahası Kül Rengi Ormanı oyuna dahil oldu. Yeni av sahasında vahşi canavarlarla savaşan Maceracıların çeşitli özel ödüllere sahip olma şansları artarken Wacky Toshi’ye yardım edenler ödüllendirildi!

Black Desert Nisan 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena