Influencer Marketing SebiBebi & AHAVA Türkiye

Infl SebiBebi Kimdir: İstanbul doğumluyum.Kurumsal firmaların satış pazarlama bölümlerinde çalıştıktan sonra ani bir kararla Sinema-TV sektörüne geçiş yaptım. Çocukluğumdan beri el becerilerim iyi olduğundan güzellikle ilgili konularda kendimi geliştirdim. Makyaj konusunda geliştirdiğim tecrübelerimi bu sektörde daha ileriye taşıdım. Sosyal Medya Bloggerlık ve Youtube’un yükselişte olduğu dönemde arkadaşlarımın eksik olduğu ve benden öğrendiği ya da yardım almak istediği bilgileri daha fazla kişiye ulaştırmak için bir 05.03.2011 tarihinde ilk blogumu açtım ve ebru desenli ojelerimi paylaştım. Ancak kendi videom olmadığı için bir başka yabancı Youtuber’ın videosunu paylaştım. Daha sonra Türkçe içerik eksiği olduğundan anlaşılabilmesi adına kendi videomu 25.03.2011 tarihinde Youtube’a koydum ve ilk kanalımı açtım. Annem Sebi ve Bebi diye ismimi kısalttığından aklıma ilk gelen isim Sebi Bebi oldu. Haftada 3 video yükleyerek takipçilerime içerik üretmeye devam ediyorum. Bu videolarım ile birlikte Ahava ürünlerini tanıtmış oldum.

INFLUENCER MARKETING

Influencer Marketing SebiBebi & AHAVA Türkiye! SebiBebi, AHAVA Türkiye ürünlerini sizler için anlattı. Kalitesi, kullanım şekilleri, doğallığı ile AHAVA’yı ondan dinleyin! SebiBebi Sebile Ölmez, Ahava’yı neden beğendiğini detayları ile anlatıyor. Umarız siz de AHAVA ürünlerini beğeneceksiniz. AHAVA Türkiye ürünlerine www.ahavaturkiye.com adresinden her zaman inceleyebilirsiniz.

AHAVA
Dünyanın en yüksek mineral oranına sahip Ölü Deniz’in su ve çamurundan doğan AHAVA artık Türkiye’de… Mineral zengini, hassas cilt dostu, vegan AHAVA ürünleri geri dönüşümlü kutularıyla artık sizin cildinize de dokunacak.

Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası (Derma Kozmetik) olan AHAVA, Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Günümüzde, AHAVA, Ölü Deniz Minerallerinde uzmanlaşmış tek güzellik markasıdır.

AHAVA araştırmacıları, sadece doğru ve uygun ürünlerin bir araya gelmesiyle doğan ve yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirmektedir. Bunların arasındaki en önemli buluş Osmoter’dir; Ölü Deniz’den doğal haliyle gelen, cildin canlılığını geri kazandıran ve doğal nemini arttıran mükemmel mineral karışım. Osmoter AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde vardır.

INFLUENCER MARKETING SEBIBEBI & AHAVA TURKIYE

Tags: ahava / cosmetic influencer marketing in turkey / kozmetik influencer / kozmetik influencer marketing / sebi bebi