Gaming In Turkey | MENA | EU Oyun ve Espor Ajansı olarak Lords Mobile ile olan işbirliğimizde 2 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan’a sponsor olarak oyunun tanıtımını yaptık. Gerçekleştirilen yarışma için ödül havuzunu genişleten Lords Mobile bu kapsamda büyük bir ödülü de yarışmacılarla buluşturdu.

Kampanya Süreci

Oyna Kazan yarışmasında toplamda 50 bin TL ödül havuzu sunarak yarışmacıların dikkatini çekmeyi hedefledik. 91 Bin kişinin katılım gösterdiği yarışmada Lords Mobile özel sorusu da yer aldı. Yarışmada kullanılabilen jokerler ise o güne özel olarak Lords Mobile oyununun içinden verildi. Programın içerisine logo konumlandırması da yaparak görünürlüğümüzü artırmış olduk. Yürüttüğümüz kampanyada İbrahim Selim’in sunumuyla eğlenceli, bilgilendirici ve fazlasıyla kazandıran Oyna Kazan’a Lords Mobile’ı entegre ederek hedef kitlemize ulaşmayı amaçladık.

 

Lords Mobile Hakkında

Lords Mobile, IGG tarafından mobil platformlar için geliştirilmiş fantastik bir dünya kurgusuna sahip, aksiyon ve strateji oyunudur. Oyuncular etraftan kaynak toplayarak gerekli binaları inşa edip daha sonra askerler oluşturarak ordularını ve krallıklarını kurmaya çalışıyor, bir yandan da oyuncular ile savaşıyorlar.  

 

 Oyna Kazan Hakkında

Oyna Kazan canlı bilgi yarışması uygulamasıdır. Gerçekleştirilen canlı ve otopilot yayınlarda katılımcılar sorulan sorulara doğru cevap vererek ödül havuzundan nakite çevrilebilinen OK ALTIN ve diğer ödülleri kazanırlar.

Gaming In Turkey | MENA | EU Oyun ve Espor Ajansı olarak Lords Mobile ile olan işbirliğimizde 2 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan’a sponsor olarak oyunun tanıtımını yaptık. Gerçekleştirilen yarışma için ödül havuzunu genişleten Lords Mobile bu kapsamda büyük bir ödülü de yarışmacılarla buluşturdu. Kampanya Süreci Oyna