Gameloop Ekim 2019 PR!

Gameloop Ekim 2019 PR! Ekim ayında Gameloop için 2 basın bülteni paylaştık. Oyun sitelerinde ay boyunca yayınlanan bültenlerin sayısı 57 idi.

Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şunlar idi;

  • GameLoop Call of Duty Mobile Keyfini PC’ye Taşıdı!
  • 100 milyon indirmeye sahip Call of Duty oyuncuların favorisi oldu!

Battle Royale tarzındaki oyunlara olan ilgi her geçen gün arttı. PUBG ve Fortnite gibi oyunların başı çektiği Battle Royale rüzgarı mobilde de esti. Yakın zamanda bu oyunlara bir yenisi daha eklendi: Call of Duty: Mobile. Yeni mobil oyun ile ilgili bir müjde daha geldi. Call of Duty: Mobile klavye ve mouse ile oynanabilir hale getirildi. Mobil oyun mayıs ayında Android ve iOS oyuncuları için kapalı beta olarak sunulmuştu. Bu beta sürümde oyuncuların beş çok oyunculu modu deneyimleme şansı bulundu.

2019 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile, muhteşem bir açılış yaptı ve oyuncuların beğenisini kazandı. Call of Duty bilgisayar oyunları aktif olarak 50 milyon oyuncuya sahipken, Call of Duty Mobile daha ilk haftasında iOS ve Android cihazlarda toplam 100 milyon indirildi. Ayrıca Call of Duty Mobile, emülatorde daha çok ilgi gördü!

Call of Duty Mobile için özelleştirilmiş anti hile sistemiyle Tencent, desteğini esirgemedi ve oyunculara keyifli bir oyun ortamı sundu. Sadece 10MB’lık bir dosya boyutuna sahip olan Gameloop ile oyuncular çok daha heyecanlı mücadelelere ortak oldu ve adil bir oyun içerisinde bu rekabeti sürdürdüler.

Gameloop Ekim 2019 PR!

Tags: call of duty mobile / emulator marketing / emulator marketing in turkey / gameloop / mobile game marketing / mobile games / tencent