Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak, Black Desert Türkiye & MENA ekibiyle birlikte 23 Mart 2019 Cumartesi günü Taksim The Marmara Hotel’de, Black Desert Maceracıları’nın katılımıyla Voice of Adventurers etkinliğini gerçekleştirdik. Black Desert Türkiye ve MENA’nın ilk çevrimdışı etkinliğinde Maceracılar, Black Desert ekibiyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu ve Black Desert dünyası kutlamalarında yer aldılar.

Maceracılar, gün içerisinde The Marmara Hotel’de gerçekleşen Voice of Adventurers etkinliğinde kaynaşırken yeni dostluklar ve yeni ittifaklar kurdular. Black Desert ekibinden Proje Müdürü Jieun Jeong, Ürün Sorumlusu James Heo ve Global İşletme Sorumlusu Jack Yoon’un da katıldığı Voice of Adventurers etkinliğine katılan maceracılar merak ettiği konulara değindi, Black Desert ekibi de maceracıların merak ettiklerini bütün içtenlikleriyle yanıtladılar.

Oyunda yaşanan olumsuzluklar konusunda maceracılardan özür dileyen Black Desert ekibini, etkinliğe katılan maceracılar ayakta alkışladılar. Voice of Adventurers etkinliğinde aynı zamanda çeşitli aktivitelere de yer verildi.

Soru cevap üzerine söyleşi yapılan etkinlikte deneyimli maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA ekibi tarafından ödüllendirildi. Katılımın yüksek olduğu etkinlik, Black Desert Türkiye ve MENA’nın önümüzdeki dönemlerde yapacağı çevrimdışı etkinliklere zemin hazırladı. Unutulmaz ve heyecan verici anların yaşandığı etkinlikte maceracılar hem soruları cevapladı hem de birbirinden değerli ödüller kazandı. Yeni içerikler için ipuçları verildi.

Black Desert Türkiye ve MENA ekibi, ileride gelebilecek yeni içerikler ile ilgili ipuçlarını maceracılarla paylaştı. Bu kapsamda yeni içerikler ve değişiklikler oyuncuları heyecanlandırdı. Maceracılar geri bildirimde bulunarak fikirlerini Black Desert ekibi ile paylaştı. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA hakkında sorduğu sorular, paylaşılan ve önerilen fikirler ile Black Desert dünyasına doğrudan ulaşma imkanı buldu.

Etkinlikten sonra Black Desert ekibi ile birlikte Türkiye’de oyun sektörünün önemli sitelerinden Gamer.com.tr, Razer Türkiye, Flank Esports, önemli teknoloji sitelerinden HWP ve Donanım Haber, ajansımız olan Gaming in Turkey ekibi akşam yemeğinde bir araya geldi. Keyifli bir akşam yemeğinin ardından tüm katılımcılara hediyeleri takdim edildi.

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği – 4

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği
Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği – 6

Black Desert Voice Of Adventurers Etkinliği

Tags: black desert / black desert online / game events / voice of adventurers