Turkcell KoPilot MWC 2018 Video Prodüksiyon

Turkcell ile Webtekno ekibini bir araya getirerek Barcelona’da düzenlenen MWC 2018 Fuarı’nda video prodüksiyon projesini gerçekleştirdik. Turkcell, MWC 2018’de aracınızı çok daha işlevsel kullanmanızı sağlayacak Kopilot uygulamasını duyurdu.

Kopilot; sürüş keyfi, güvenlik ve tasarruf için aracınıza dair tüm bilgileri sizlere sunuyor. Sahip olduğunuz aracın performansından sürüş deneyimine kadar çok detaylı bilgiler sunan Kopilot, geleceğin arabaları için önemli bir adım gibi gözüküyor.

Klasik bir araç takip hizmetinin çok ötesinde hizmetler sunan Kopilot uygulaması, kullanım detayları, seyahat günlüğü, sürücü davranışı, sürüş modları ve bildirimleriyle aracınızı sürekli kontrol altında tutmanızı sağlıyor. Turkcell’in sunduğu Kopilot uygulamasının tüm bu özelliklerinin dışında, marka işbirlikleri sayesinde kullanıcılar avantajlı fırsatlardan yararlanabiliyor.

Turkcell KoPilot MWC 2018 Video Prodüksiyon / Turkcell Hakkında: Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.

Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir. Turkcell aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

Turkcell bölgede entegre iletişim ve teknoloji hizmeti oyuncusudur. Birleşik, mobil ve sabit şebeke platformu üzerinden geniş kapsamda yaratıcı ürün ve servis sunmayı hedeflemektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için mobil, sabit ve data servislerimizin tamamını sunabilmenin önemine inanmaktayız.

Turkcell’in yurt dışında da yatırımları bulunmaktadır. 1999 yılında hizmete giren %100 Turkcell iştiraki KKTCell Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekomünikasyon Dairesi ile gelir paylaşımı anlaşması çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Turkcell’in Ukrayna’da %100 hissesine sahip olduğu lifecell şirketi Şubat 2005’de mobil iletişim hizmeti vermeye başladı. Belarus’ta ise Turkcell, BeST’in hisselerinin %80’ini Belarus Cumhuriyet Devlet Varlık Komitesi’nden 2008’de satın almıştı. 2011 yılından beri Almanya’da Turkcell Europe markasıyla bulunan Turkcell, Deutsche Telekom’un iştiraki ile yaptığı pazarlama işbirliği ile Almanya’daki faaliyetlerine devam etmektedir.

Turkcell dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. HSPA+ teknolojisini şebekesinde ilk uygulayan operatörlerden biri olarak data kullanımındaki artışa paralel iki yeni HSPA+ teknolojisini daha hayata geçirmiştir. Turkcell 1 Nisan 2016’da LTE-Advanced ve 3 taşıyıcı birleştirme teknolojilerini kullanarak Türkiye’de 81 ilde LTE hizmetini lanse etmiştir. Turkcell, Türkiye’nin evlere kadar saniyede 1 Gbps’e varan hızlarda fiber data erişimi sağlamaktadır. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

Turkcell KoPilot MWC 2018 Video Prodüksiyon

Tags: influencer / influencer marketing / influencer marketing agency / influencer marketing ajansı / kopilot / turkcell / video agency / video production / video prodüksiyon / webtekno