Mobile Legends: Bang Bang Ağustos 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, dünya üzerinde sevilerek ve büyük ilgi toplayarak oynanılan mobil oyun, Mobile Legends: Bang Bang için yapmış olduğumuz PR çalışmaları Türkiye’de 45 farklı oyun haberlerinin paylaşıldığı ve diğer medya haber sitelerinde yayınlandı.

Mobile Legends: Bang Bang Türkiye Şampiyonunun belli olmasıyla birlikte Türkiye’de ilk defa düzenlenen dünya şampiyonasının heyecanı büyüktü. 296 takımın katıldığı katılmış olduğu elemelerde, takımlar büyük ödüle sahip olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

24 Ağustos 2019 tarihinde Forum İstanbul’da gerçekleşen ön elemeler sonucunda finale kalan Evil Esports, Always Team, Kingpins ve Club De Boss takımlarının heyecanlı mücadelesi sonucunda şampiyon belli oldu. Türkiye elemeleri için takımlar toplamda 35.000 TL değerindeki ödüle sahip oldular.

Son dörde kalan takımlar, şampiyonluk için 24 Ağustos 2019’da Forum İstanbul’a kurulan 220 m2’lik sahnede tüm taraftarlar önünde mücadele ettiler. Hafta sonları yapılan çeyrek final karşılaşmalarının tamamı Youtube Gaming üzerinden canlı yayınlandı ve final karşılaşmaları ile birlikte toplamda 26 saat canlı yayın gerçekleştirildi.

Mobile Legends: Bang Bang Ağustos 2019 PR! Görkemli yarı final ve final karşılaşmalarında bir yönetmen, 2 kameraman, 4 reji ve toplamda 25 kişilik bir saha ekibi bulundu.

Mobile Legends: Bang Bang Ağustos 2019 PR!

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / moba games / mobile legends / mobile legends bang bang / mobile moba games