Nimo TV Video Prodüksiyon Projesi! Nimo TV, Türkiye’de yeni anlaşmalara imza atarak adını duyurmaya devam ediyor. En son yaptığı anlaşma ile büyük bir adım atan Nimo TV, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyurdu. Ülkemizde ilk olarak Beşiktaş, 5 Ronin, Team Aurora gibi takımlar ile sponsorluk anlaşması imzalayan Nimo TV, yeni anlaşma ile birlikte 2020 Yaz Mevsimi’ni Nimo TV’den yayınlayacak.

Nimo TV Video Prodüksiyon Projesi

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak biz de Nimo TV’nin Türkiye’deki faaliyetleri kapsamında Vodafone Şampiyonluk Ligi’ne olan sponsorluğunu duyurduğu 2 adet videoyu hazırladık. Videolardan bir tanesi ligde forma giyen esporcuların yer aldığı ve taraftarların Covid-19 önlemleri sebebiyle online oynanacak lig maçlarını Nimo TV üzerinden izleyebileceklerini belirttikleri bir videoydu. Hazırlanan videoların diğeri ise Nimo TV’nin maskotunun yer aldığı ve çeşitli hareketler sergilediği animasyon video projesiydi.

Nimo TV Hakkında

10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip ve oyun severlerin favori mobil yayın mecralarından olan Nimo TV, Gaming İstanbul ile başlayarak Türkiye pazarında çeşitli faaliyetlerde bulunacak.

Nimo TV CEO’su Fee Liu: ‘Türkiye’de 30 milyondan fazla oyuncu var, dolayısıyla burası bizim için çok önemli bir pazar. Kullanıcılarımızla ilk kez Gaming İstanbul gibi önemli bir fuarda buluşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyada desteklediğimiz birçok girişim gibi Türkiye’nin oyun sektöründe bulunan farklı firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor sektörüne katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışmalarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu konuda attığımız ilk somut adım olan League of Legends Partnerliği, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği anlaşmalarımız.’ dedi.

Nimo TV Video Prodüksiyon Projesi

Tags: gaming in turkey / League of Legends / Nimo TV / video agency / video production / video prodüksiyon