League of Angels: Chaos, mobil cihazlarda size nihai RPG deneyimini sunmak için tasarlanmış bir fantezi Aksiyon MMORPG oyunudur. Ragnarok dünyayı kaosa sürüklemiş ve gökyüzünün kendisi paramparça etmiş bulunuyor. Tanrıların şampiyonu olarak düzeni geri getirmek ve krallığı yeniden kurmak için son umudumuz sizsiniz. Bir efsane olmak için macera dolu yolculuğunuza çıkın!

League of Angels: Chaos 2022 PR Hakkında!

Gaming In Turkey olarak mobil oyun dünyasının önde gelen oyunlarından biri olma yolunda ilerleyen League of Angels: Chaos için Nisan ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Yeni çıkış yapan oyunun bu PR çalışması, 28 farklı dijital oyun sitesinde ve Türkiye’de sevilen ve takip edilen diğer haber medya sitelerinde yayınlanmıştır.

Nisan ayında yayınladığımız PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • League of Angels: Chaos, Hem Android Hem de iOS’ta Yayında!

1 Nisan’daki küresel çıkışından sonra YOOZOO Games’in fantezi aksiyon MMORPG oyunu League of Angels: Chaos, 160’tan fazla ülke ve bölgede oynandı. Hem Google Play hem de App Store tarafından önerilen oyun, oyunculara mobil cihazda üstün bir RPG deneyimi sunmak için tasarlandı.

 

League of Angels: Chaos, mobil cihazlarda size nihai RPG deneyimini sunmak için tasarlanmış bir fantezi Aksiyon MMORPG oyunudur. Ragnarok dünyayı kaosa sürüklemiş ve gökyüzünün kendisi paramparça etmiş bulunuyor. Tanrıların şampiyonu olarak düzeni geri getirmek ve krallığı yeniden kurmak için son umudumuz sizsiniz. Bir efsane olmak için macera dolu yolculuğunuza çıkın! League of Angels: Chaos 2022

Tags: digital game marketing / digital game marketing in turkey / game influencer marketing / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / gaming in turkey game pr agency in turkey