Black Desert Pr Ağustos 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlara katılan yeni karakterlere, yapılacak etkinlik haberlerine, oyundaki yeniliklere ve oyundaki son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Ağustos 2021’de toplam 5 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 77 farklı yerde yayınlandı.

 

Black Desert Ağustos 2021 PR Bültenleri

Ağustos 2021’de yayınladığımız 5 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

 

  • Bireysel Mod Shadow Arena’ya Yenilenen Özellikleriyle Dönüyor
  • Corsair Artık Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanışa Hazır
  • Black Desert Mobile Yeni Lahn Sınıfı ve Onun Uyanış Sınıfını Tanıttı
  • Büyük Okyanus Black Desert Mobile’a Geldi
  • Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı, Global Oyuncular Heyecanlı

 

Black Desert Ağustos 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Bireysel Mod Shadow Arena’ya Yenilenen Özellikleriyle Dönüyor

Pearl Abyss bugün “Bireysel Mod”un ana savaş modu olarak Shadow Arena’ya geri döndüğünü duyurdu. Oyuncular yaklaşan yeni beta sezonunu beklerken bir kez daha tek başına savaşmanın tadını çıkarabilecekler.

Corsair Artık Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanışa Hazır

Pearl Abyss, bugün en yeni korsan sınıfı Corsair’in Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanış için erişilebilir olduğunu duyurdu. Bugünden itibaren Maceracılar, yeni silahını kullanan Corsair’i yeni becerileriyle oynayabilecek.

Black Desert Mobile Yeni Lahn Sınıfı ve Onun Uyanış Sınıfını Tanıttı

Pearl Abyss bugün yeni Lahn sınıfı ve onun Uyanış Sınıf olanı Crimson Lily’nin artık Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Yeni sınıflar, Maceracılara zarif ama güçlü bir oynanış deneyimi sunuyor.

Büyük Okyanus Black Desert Mobile’a Geldi

Pearl Abyss bugün, dev Büyük Okyanus içeriğinin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık çeşitli özellikler ve aktiviteler sunan bu geniş yeni bölgeyi keşfedebilecekler.

Pearl Abyss, DokeV Oyun Fragmanını Yayınladı, Global Oyuncular Heyecanlı

Pearl Abyss yeni oyun “DokeV”nin gerçek oyun sahnelerinden oluşan oyun fragmanı (Almanya yerel saatine göre) 25 Ağustos’ta “gamescom 2021″de yayınladı.

Black Desert PR Ağustos 2021

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey