SteelSeries Only A Gamer GameX 2019 Etkinlik Sponsorluğu! GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, 2019 yılında 5-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenmişti. Her yaştan insanın katılabildiği etkinlik TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmişti. İçerisinde turnuvalar, cosplay yarışmaları, atölye çalışmaları, yarışmalar, konferanslar ve Indie Oyun Alanı barındırmasıyla pek çok oyunseverin katılması sağlanmıştı.
 
Only A Gamer da fuar da stant açanlar arasında yer alıyordu. Kendisine ayrılan alanda çeşitli yarışmalar düzenlediler. Bunlar her güne farklı sorular sorulan Bilen Gamer bilgi yarışması ve oyun dünyasının klasiklerinden olan Mario Turnuvası’ydı. Yarışmaların kazananlarına verilecek olan SteelSeries markalı oyuncu fareleri insanların dikkatini fazlasıyla çekmişti. Öyle ki Bilen Gamer bilgi yarışmasına toplamda 709 kişi katılmıştı. Mario Turnuvası ise 50 kişinin katılımıyla sonuçlanmıştı.
 
Fuar alanının çeşitli yerlerinde bulunan 4 adet afişle 100.000’den fazla kişinin markayı görmesi sağlanırken, SteelSeries sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikler hakkında GameX’in resmi Instagram sayfasında 2 gönderi ve 3 hikaye paylaşımı yapılmıştı. Ayrıca Only A Gamer’ın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla da 20.000+ tekil kullanıcıya ulaştığı gözlemlendi.
 
Only A Gamer ve SteelSeries markalarını tek bir etkinlikte bir araya getirerek en yüksek verimi elde etmeyi ve fuarda öne çıkmayı başardık. Katılımcılarla kurulan samimi ilişkiler ve sosyal medyadan gelen geridönüşler ışığında iki markanın da imajına olumlu etki ettiğini söyleyebiliriz.

SteelSeries Only A Gamer GameX 2019 Etkinlik Sponsorluğu

Tags: GameX / Only A Gamer / SteelSeries