Black Desert Mayıs 2019 PR!

Black Desert Mayıs 2019 PR! Gaming In Turkey olarak Türkiye’de Black Desert ve MENA için toplamda 4 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, Türkiye’nin dijital oyun sektörünü ve diğer haber medya sitelerini ilgilendiren 36 farklı yerde paylaşıldı.

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şöyle:

  • Ramazan ayı Lahn’ın uyanışı ile kutlanıyor
  • Yeni Rüya Atı Doom, Black Desert Türkiye & MENA dünyasında!
  • Drieghan ve Mediah’ın görevleri yenilendi
  • Black Desert Türkiye ve MENA’da Ramazan Bayramı Kutlamaları Erken Başlıyor!

2 Mayıs 2019 tarihine kadar deneme hesaplarıyla 56. seviyeye ulaşmalarının yanında 14 gün boyunca Black Desert oynayanlar oyuna ücretsiz sahip oldu. Paketlerdeki %50 indirim 12 Haziran 2019 tarihine kadar devam etti.

Oyuncuların yeni Rüya atını elde etmesi için 29 Mayıs 2019 tarihine kadar çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerin yanı sıra üç saat boyunca oyun içerisinde vakit geçiren oyunculara da kutsanmış elçi parşömenleri ile ödüllendirildi.

Drieghan ve Mediah’ın Görevleri Yenilendi ve 23 Mayıs 2019’dan 12 Haziran 2019 tarihine kadar sınırlı süreliğine açık olan Drieghan’a özel giriş ödülleri, bir saatlik oynama süresi ile dağıtıldı.

Ramazan Bayramı Kutlamaları ile Türkiye’ye özgü yemekleri pişiren oyuncular birçok ödül kazandı. Tüm oyuncular 19 Haziran 2019’a kadar kendine özel ödüller vaat eden günlük görevlerini tamamladılar.

Black Desert Mayıs 2019 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / digital campaign / digital game marketing in turkey / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / mmorpg / turkey