Nimo TV Haziran 2020 PR! Çin’in en büyük canlı yayın oyun platformu ve Tencent’in ortak olduğu Huya şirketi altında bulunan Nimo TV, Türkiye pazarına resmi bir giriş yaptı. Dünya çapında 10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan platform, gün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor. Nimo TV için Haziran ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 40 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Nimo TV Haziran 2020 PR

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Vadinin Yıldızları Nimo TV’de!

League Of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yaz mevsimi heyecanı 6 Haziran 2020’de Nimo TV’de başlıyor. Nimo TV, Türkiye’de yeni anlaşmalara imza atarak adını duyurmaya devam ediyor. En son yaptığı anlaşma ile büyük bir adım atan Nimo TV, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyurdu. 6 Haziran 2020 tarihinden itibaren yıldızların vadiye inmesi ile Nimo TV’de bu yaz hem daha da eğlenceli hem de heyecanlı olacak!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, her yıl birbirinden iyi takımların mücadelesi için seyircilerle bir araya geliyor. Birçok yıldız oyuncu, rekabetçi takımlar ve vadideki mücadeleler ile yıla damgasını vuruyor. Bu yaz yıldızların arasına, heyecanı artırmak ve mücadeleye ortak olmak adına Nimo TV de katılıyor. Lig de kış mevsimi devam ederken, Riot Games ile Nimo TV de Türkiye espor sahnesinde kayıtlara geçen önemli bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Bu iş birliği neticesinde ilk olarak ligin kış mevsimi finali Nimo TV’de seyirciler ile buluşurken, yaz mevsiminde gerçekleşecek bütün karşılaşmalar da Nimo TV’de canlı olarak yayınlanacak. Öncelikle sekiz Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi takımının resmi sponsoru olarak League of Legends’da vadiye dahil olan Nimo TV, ligin de yayın haklarını alarak League of Legends’a olan ilgisini artırdı. İnternet sitesinin yanı sıra iOS ve Android uygulamalarında da lig heyecanını canlı olarak verecek Nimo TV, kendisine has özellikleri ile seyircilere bambaşka bir lig  heyecanı vadediyor.

Seyircilerin tüm yaz devam edecek soluk kesen maçları kesintisiz olarak takip etmeleri için Nimo TV birçok eğlence seçeneği sunuyor. Seyirciler, canlı yayınları izlerken aynı zamanda çekilişlere katılarak birbirinden değerli ödüller kazanabilecek. Takımlarını desteklemek için Nimo TV’de buluşan tüm seyirciler, Lig’deki özel çekilişlerde günlük olarak ödül kazanmanın keyfini sürecek.

Nimo TV Haziran 2020 PR

Tags: Nimo TV