SteelSeries Şubat 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Şubat ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 33 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Şubat ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • SteelSeries RGB Aydınlatma Sistemini Ürünlerinde Ön Plana Çıkarıyor
  • SteelSeries Oyuncu Klavyesi Apex 5 ile Oyun Kalitesini Arttırıyor

SteelSeries Şubat 2020 PR! Son zamanlarda ürünlerinde RGB aydınlatma sistemine önem veren SteelSeries, bu sene oyunculara sunulacak yeni ürünlerinde 3, 5, 9 şeklinde model isimlendirmesi kullanacak. 2020 yılının başlarında Apex 5, Apex 3 ve Rival 3 bu serinin ilk ürünleri olarak oyunculara sunuldu. Oyuncuların dikkatini çeken aydınlatma sistemi, bu ilk seride yer alan Apex 5 ve Apex 3 oyun klavyesi,  Rival 3 oyun mouse’unda da bulunuyor.

SteelSeries’in oyunculara sunduğu yeni ürünlerinin birçoğunda oyunları renklendirmek için özel tasarım olan RGB aydınlatma sistemini kullanıyor. Göz alıcı aydınlatma sistemi, yeniden tasarlanan aydınlatma, diğer SteelSeries ürünleriyle senkronize edilebilen, reaksiyonlara veya oyun içi etkileşimlere tepki gösteren ve 16,8 milyon renk yansıtan bölgeler sunuyor.

SteelSeries çıkarttığı yeni ürünü Apex 5 ile oyuncu klavyesi tasarımında yeni bir çağ başlattı. Tamamen oyuncu dostu olan ve oyun esnasında büyük bir konfor sağlayan klavye teknik özellikleri ile de dikkat çekmeyi başardı. Hibrid mekanik oyun anahtarlarıyla oyunculara sunulan ekstra dayanıklılık ve mavi mekanik anahtarın performansı tatmin edici bir performans olanağı sağlıyor.

Çoğu oyuncu klavyesinde ön plana çıkarılmayan bir özellik olan OLED Akıllı Ekran özelliği Apex 5’i zirveye taşıyan önemli etkenlerden biri oluyor. Bu özellik sayesinde oyunseverler, oyun içi ve Discord gibi uygulama bildirimlerini anlık olarak takip edebiliyorlar. Aynı zamanda en sevilen gifleriyle OLED Akıllı Ekran özelliği, klavyenin tasarım kalitesini en üst noktaya çıkarıyor.

SteelSeries Şubat 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries